Gadżetomamia: Bloger po akcji Orange i Maffashion skarży się na znieczulicę. “Ja naprawdę zgubiłem swój telefon!”

Strona głównaGadżetomamia: Bloger po akcji Orange i Maffashion skarży się na znieczulicę. “Ja naprawdę zgubiłem swój telefon!”
28.10.2014 13:22
Gadżetomamia: Bloger po akcji Orange i Maffashion skarży się na znieczulicę. “Ja naprawdę zgubiłem swój telefon!”
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Kontrowersyjna promocja faktycznie uderzyła w środowisko blogerów. “Straciłem swoją reputację” - mówi jeden z nich.

Znanej blogerce kradną telefon, a zrobione przez złodzieja zdjęcia lądują w chmurze, dzięki czemu mogą je oglądać tysiące internautów i w efekcie pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy. Wtem operator chmury z dumą ogłasza, że kradzież została sfingowana w celu wypromowaniu usługi.

Akcja dotknie środowisko blogerów - wieszczyli eksperci i wygląda na to, że mieli rację. “Nie mamy już wiarygodności” - skarży się jeden z nich, któremu faktycznie skradziono telefon.

Napisałem o tym na Facebooku, nikt się nie przejął. Nie dostałem ani jednego lajka. Były komentarze, ale większość odpowiadała, że to już było i żebym wymyślił coś oryginalnego, własnego. Nikt się nie przejął, nikt!

Również na policji nikt nie chciał przyjąć jego zgłoszenia. “Proszę żartować sobie gdzie indziej” - tak reagowali funkcjonariusze.

To nie są nowe problemy polskiej blogosfery. Jeden z wideoblogerów skarżył się na to, że pomylono go z twórcą innych popularnych filmików i nie chciano mu sprzedać jedzenia dla pająków. “Pan nas nie nabierze, przecież pan ma psa” - odpowiadali ze śmiechem sprzedawcy.

Popularni blogerzy planują wystartować z akcją: "Stop znieczulicy w Internecie, troszcz się o blogera!".

Gadżetomamia to nasz nowy cykl, w którym wyśmiewamy się z panujących trendów, nowych zapowiedzi czy absurdalnych newsów. Zmyślamy wydarzenia i wypowiedzi, a nawet urządzenia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)