Gadżetomamia: Gracze zaskoczeni długością Call of Duty: Advanced Warfare. “Gra jest za długa!”

Gadżetomamia: Gracze zaskoczeni długością Call of Duty: Advanced Warfare. “Gra jest za długa!”
Adam Bednarek

05.11.2014 08:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Call of Duty: Advanced Warfare zajmuje nieco więcej czasu niż poprzednie odsłony. Jednak nie wszystkim graczom się to podoba.

Według niektórych recenzentów potrzeba około 7 godzin na przejście kampanii dla jednego gracza w Call of Duty: Advanced Warfare. To więcej niż w poprzednich częściach, które dość często krytykowane były za niezbyt długi wątek singlowy. Teraz jest odwrotnie.

Rozmawiałem z kolegą o zakończeniu i byłem zaskoczony tym, co mówił. Odruchowo po 3,5 godzinach wyłączyłem grę, bo myślałem, że to koniec - zawsze tak było! Tymczasem historia jednak toczy się dalej. Dziwne i niepokojące!

Inni gracze skarżą się z kolei, że gra się po prostu za długo i oni nie są przyzwyczajeni do tak częstego siedzenia przed telewizorem. “Seria Call of Duty nie z tym się nam kojarzy” - piszą w komentarzach rozczarowani fani, krytykując twórców gry.

Studio Sledgehammer Games, twórcy gry, w oficjalnym oświadczeniu przeprosili negatywnie zaskoczonych i obiecali, że na dniach pojawi się specjalne, płatne DLC skracające grę o połowę, dzięki czemu Call of Duty: Advanced Warfare nie wyróżnia się na tle poprzedników.

Lepiej późno niż wcale - komentują fani.

Gadżetomamia to nasz nowy cykl, w którym wyśmiewamy się z panujących trendów, nowych zapowiedzi czy absurdalnych newsów. Zmyślamy wydarzenia i wypowiedzi, a nawet urządzenia!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)