Gadżetomamia: Moda na Sukces znika z telewizji, ale będzie dalej w Sieci. TVP uruchamia nowy serwis VOD

Gadżetomamia: Moda na Sukces znika z telewizji, ale będzie dalej w Sieci. TVP uruchamia nowy serwis VOD

Gadżetomamia: Moda na Sukces znika z telewizji, ale będzie dalej w Sieci. TVP uruchamia nowy serwis VOD
Adam Bednarek
26.11.2014 08:52, aktualizacja: 10.03.2022 10:46

“Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów”.

Słynny wywiad prezesa TVP stracił właśnie na aktualności. Wówczas Juliusz Braun stwierdził, że ludzie nie oglądali zagranicznych seriali na antenie Telewizji Polskiej, bo wcześniej zobaczyli je na pirackich serwisach, a telewizyjna ramówka przetrwa najbliższą dekadę.

Teraz z TVP znika Moda na Sukces. Przedstawiciele TVP przyznali, że to ze względów finansowych - licencja była zbyt droga i nie było szans na to, by koszty mogły się zwrócić.

Moda na Sukces w VOD

Ale TVP nie zamierza tak łatwo rezygnować z Mody na Sukces i zamierza odtwarzać ją na swoim nowym portalu VOD. “Internauci chcieli polskiego Netfliksa z zagranicznymi serialami, więc go dostaną” - chwalą się pracownicy TVP w nieoficjalnych rozmowach.

Prezes TVP otwarcie mówi, że jest to ruch w stronę Internautów. “Doszły do nas informacje, że ludzie oglądają zagraniczne seriale w Sieci, nielegalnie, bo brak im rozsądnej oferty. Dlatego planujemy to nadrobić”.

398250819453399502

Cena abonamentu nowego serwisu TVP nie jest jeszcze znana, ale nieoficjalnie mówi się, że ma być “trochę droższy” od abonamentu radiowo-telewizyjnego. Subskrybcja na pewno zapewni roczny dostęp do odcinków Mody na Sukces.

“Dzięki temu możemy wykupić prawa do Mody na Sukces i zadowolić internautów, którzy wreszcie dostaną zagraniczny serial legalnie, bez przeszkód” - cieszy się rzecznik prasowy TVP.

Gadżetomamia to nasz nowy cykl, w którym wyśmiewamy się z panujących trendów, nowych zapowiedzi czy absurdalnych newsów. Zmyślamy wydarzenia i wypowiedzi, a nawet urządzenia!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)