Gadżetomania patronem gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia

Gadżetomania patronem gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia

Gadżetomania patronem gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia
Łukasz Michalik
26.08.2016 10:58

Rewelacyjna, polska gra już niebawem doczeka się nowego wydania! Czekają nas niezapomniane przygody i dobra zabawa w gronie znajomych. Z tej okazji wraz z wydawnictwem Let’s Play mamy dla Was kilka niespodzianek.

Z dumą i radością objęliśmy patronatem nowe wydanie polskiej gry planszowej Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia, przygotowanej przez wrocławskie wydawnictwo Let’s Play. Twórcy gry, korzystając z crowdfundingu, przygotowują się właśnie do wydania trzeciej edycji Labyrinthu.

381446749438616476

Zbiórka cieszy się dużą popularnością – choć do jej końca zostało jeszcze trochę czasu, wymagana kwota została wielokrotnie przekroczona, a obecnie zainteresowana grą społeczność pokonuje kolejne progi, dzięki którym nowe wydanie Labyrinth będzie miało jeszcze bogatszą zawartość.

Powodzenie zbiórki nie jest dziełem przypadku – Labyrinth od pierwszego wydania zbiera entuzjastyczne recenzje. Nic dziwnego: dopracowana mechanika gry sprawia, że w rozgrywce może brać udział od 2 do 6 osób, zasady są tak proste, że ogarnie je nawet 8-latek, pojedyncza rozgrywka nie zabiera wiele czasu, a gra za każdym razem jest inna, bo planszę w trakcie zabawy tworzą sami gracze.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Zachęcamy do wsparcia projektu na stronie Wspieram.to! Już niebawem przedstawimy obszerną recenzję Labyrinthu, a wraz z nią konkurs, w którym do wygrania będą egzemplarze nowego wydania gry.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)