Gadżety, gadżeciki w podroży

Gadżety, gadżeciki w podroży

Gadżety, gadżeciki w podroży
Łukasz Rzedzicki
21.12.2008 12:00

Tunery telewizyjne, kamery internetowe, ładowarki samochodowe, przejściówki. Z gąszczu licznych akcesoriów i gadżetów przydatnych podczas podróży postanowiłem wybrać dla Was te, które wydały się być najciekawsze. Zapraszam.

Tunery telewizyjne, kamery internetowe, ładowarki samochodowe, przejściówki. Z gąszczu licznych akcesoriów i gadżetów przydatnych podczas podróży postanowiłem wybrać dla Was te, które wydały się być najciekawsze. Zapraszam.

Kensington Wall Auto Air Adapter +USB

Uniwersalny zasilacz samochodowy do notebooka. Produkt firmy Kensington jest kompatybilny z większością notebooków, telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 czy PDA dzięki licznym wymiennym końcówkom. Urządzenie współpracuje z laptopami zasilanymi napięciem 14-17V oraz 17-21V ? przed podłączeniem wystarczy wybrać zakres pracy. W zestawie znajdziemy końcówki do notebooków firmy: Dell, HP, Compaq?, IBM, Lenovo, Toshiba, Sony, Gateway, Acer. Maksymalna moc podłączonego urządzenia to 90W.

Cena: około 350zł

Kensington Auto Power Adapter with USB Power Port

Gadżet przydatny dla posiadaczy odtwarzaczy mp3 z zasilaniem przez USB. Jest to ładnie wyglądająca ładowarka samochodowa ze złączem zasilania USB oraz kontrolką stanu pracy. Urządzenie po zastosowaniu przejściówek może ładować również telefony komórkowe.

Cena: około 30zł

LifeView LV5H Hybrid USB

LifeView to miniaturowy przenośny tuner telewizyjny przeznaczony na port USB. Urządzenie umożliwia odbiór tradycyjnej telewizji analogowej oraz cyfrowej DVB-T. Zestaw zawiera komplet okablowania, pilot zdalnego sterowania, przejrzyste oprogramowanie oraz antenę, która zapewni nam odbiór sygnału w podróży.

Cena: około 170zł

Kensington Universal FM Transmitter do odtwarzaczy MP3

Dzięki Uniwersalnemu transmiterowi FM firmy Kensington, możemy słuchać muzyki z naszego odtwarzacza MP3 poprzez radio samochodowe nawet gdy nasz sprzęt car-audio nie obsługuje plików MP3. Urządzenie podłączone do wyjścia MP3 przesyła muzykę drogą radiową do radia samochodowego. Wystarczy włączyć dowolny zakres FM w samochodzie i delektować się ulubionymi MP3. Technologia ClearFM zapewnia wysoką jakość przesyłanego dźwięku.

Cena: około 99zł

Nawigacja GPS Mio Moov 200 z mapą Polski

Podstawowa wersja nawigacji satelitarnej Mio Moov 200 przyda się kierowcom podróżującym po naszym pięknym kraju. Seria Moov jest pierwszym modelem wyposażonym standardowo w nową technologię SiRF InstantFixII przewidującą położenie satelity GPS w momencie włączenia urządzenia. Pozwala to uzyskać połączenie w ciągu kilku sekund i rozpocząć nawigację od razu po uruchomieniu samochodu. Dodatkowo urządzenie zapamiętuje poprzednie ustawienie satelitów co znacznie przyspiesza kolejne wyszukiwanie sygnału GPS.

Cena: około 285zł

Kensington ? końcówki zasilania USB do telefonów komórkowych

W ofercie firmy Kensington znajdziemy końcówki USB ze złączami zasilania do telefonów komórkowych marki LG, Nokia, Motorola, Samsung czy Sony Ericsson. Dzięki złączom naładujemy baterię naszego telefonu korzystając z gniazda USB naszego notebooka.

Cena: około 40zł

Dicota WalkTheDog 15,4"

Torba na laptopa nie musi być szara i nudna. Jeżeli chcesz się wyróżniać z tłumu to WalkTheDog z pewnością to zapewni. WalkTheDog to torba na laptopa z matrycą 15,4? wyprodukowana przez firmę Dicota, której produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Produkt wykonany został w ciekawej i radosnej stylistyce z żywymi kolorami.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)