Games Convention 2008 - już jesteśmy!

Games Convention 2008 - już jesteśmy!
20.08.2008 15:27
DSC01400.JPG
DSC01400.JPG
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Po kilku godzinach podróży wreszcie dotarliśmy do Lipska. Przez najbliższe dni, na bieżąco będziemy Was informować o najciekawszych grach, najpiękniejszych hostessach i nowinkach technologicznych. Każdego dnia, do waszej dyspozycji zostanie oddana galeria najciekawszych zdjęć oraz filmiki prezentujące najnowsze gry w akcji.

Po kilku godzinach podróży wreszcie dotarliśmy do* Lipska*. Przez najbliższe dni, na bieżąco będziemy Was informować o najciekawszych grach, najpiękniejszych hostessach i nowinkach technologicznych. Każdego dnia, do waszej dyspozycji zostanie oddana galeria najciekawszych zdjęć oraz filmiki prezentujące najnowsze gry w akcji.

Po bankiecie dla prasy nasza delegacja ruszy na hale wystawowe w poszukiwaniu tego, co chcielibyście zobaczyć. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy relacjonowanie imprezy, podczas której wielu wystawców zdradzi, jakie gry zarządzą w tym i następnym roku.

[EDIT]: Info od Kerotha - Nasi "tajni" agenci są na Games Convention od rana, jednak z przyczyn technicznych wiadomości od nich nadeszły z lekkim poślizgiem. Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze dziś przeczytacie u nas mnóstwo ciekawostek i wiadomości z dnia prasowego imprezy, który odbywa się właśnie dzisiaj!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)