Gametrade.pl - zdobądź legalne gry za półdarmo

Gametrade.pl - zdobądź legalne gry za półdarmo14.06.2009 07:00
Gametrade.pl - zdobądź legalne gry za półdarmo
Gniewomir Świechowski

Nowy serwis umożliwi wymianę ukończonych gier na nowe tytuły.

Nowy serwis umożliwi wymianę ukończonych gier na nowe tytuły.

gametrade.pl to serwis dla tych chcą zagrać w coś nowego i pozbyć się gier, które ukończone nudzą i kurzą się na półce. Serwis ma pozwalać na łatwą wymianę i sprzedaż gier przez internet. Wśród przydatnych funkcji mają się znaleźć powiadomienia o możliwościach wymiany spełniających zadane kryteria i automatyczne dopasowywanie oferty do naszych gustów.

Twórcy obiecują, że nie będzie opłat za korzystanie z serwisu i pośredników w transakcjach, jednak nie chcą zdradzać w jaki sposób gametrade.pl będzie na siebie zarabiał. Obiecują jednak, że na serwisie nie będzie reklam.

Trudno ocenić realizację, ponieważ gametrade.pl znajduje się jeszcze w fazie zamkniętej bety. Użytkownicy, którzy zapisali się na testy mogą spodziewać się kodu dającego dostęp do serwisu w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Oczywiście, postaramy przygotować wtedy solidniejszą recenzję.

Pomysł jest wspaniały, ponieważ legalne gry kosztują kosztują krocie, a nieśmiertelnych tytułów takich jak Fallout, Diablo, Quake 2 lub ADOM ;) jest na lekarstwo. Życzymy powodzenia!

Źródło: Grzegorz Marczak

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)