Garść superbohaterowych wieści

Garść superbohaterowych wieści

Garść superbohaterowych wieści
Ireneusz Podsobiński
11.09.2008 10:00

Teoretycznie ekranizacja Thora ma się pojawić w 2010 roku, lecz nadal nie wybrano ani reżysera, ani aktora do głównej roli. Aktualnie produkcją zainteresowany jest D.J. Caruso, który ma na swoim koncie takie filmy jak Niepokój i Eagle Eye. "Jako dzieciak zawsze byłem fanem Thora."

Teoretycznie ekranizacja Thora ma się pojawić w 2010 roku, lecz nadal nie wybrano ani reżysera, ani aktora do głównej roli. Aktualnie produkcją zainteresowany jest D.J. Caruso*, *który ma na swoim koncie takie filmy jak *Niepokój *i Eagle Eye. "Jako dzieciak zawsze byłem fanem Thora."

Wszystko jednak zależy od scenariusza. W ubiegłym roku skrypt do filmu napisał Mark Protosevich (Jestem legendą). Opisywał on go w następujący sposób: "To historia o początkach superbohatera, ale nie o człowieku, zdobywającym super moce, lecz o bogu, uzmysławiającym sobie swój potencjał. To powieść o starotestamentowym bogu, który staje się nowotestamentowym bogiem. Sądzę, że historia zaskoczy wielu ludzi."

380787822317347740
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/09/deadpooldaredevil.jpg)

20th Century Fox wykorzystuje potencjał ekranizacji komiksowych superbohaterów i plany ma całkiem ambitne. Przede wszystkim istnieje spora szansa na kolejne spin-offy* X-Men*, w tym na temat bohatera o imieniu Deadpool, granego przez Ryana Reynoldsa w Wolverine. Studio planuje także wznowienie Daredevila po klapie filmu z Benem Affleckiem. Swoją chęć wzięcia udziału w projekcie wyraził Jason Statham. Coś dużo odświeżonych pozycji się ostatnio pojawia - Batman, Hulk, w planach Superman, teraz Daredevil...

Foto: Marvel

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)