GC '09: PS3 Slim

ps3-slim-01
ps3-slim-01
Szymon Adamus

18.08.2009 22:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plotki stały się faktem. Sony wprowadza nową, odchudzoną wersję swojej konsoli stacjonarnej oraz nowe ceny. Także w Europie.

Plotki stały się faktem. Sony wprowadza nową, odchudzoną wersję swojej konsoli stacjonarnej oraz nowe ceny. Także w Europie.

Playstation to młody sprzęt, ale już dostaje kopa technologicznego. W bebechach nic się nie zmienia, ale na zewnątrz konsola w wersji slim będzie o jedną trzecią mniejsza i lżejsza. Nieźle! Zaznaczyć należy, że przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich dotychczasowych funkcji.

Co jeszcze nowego?

  • Wbudowany dysk o pojemności 120 GB,
  • cena 299 dolarów/euro,
  • ceny w Polsce to 1399 oraz 1599 złotych w różnych wariacjach.

Co ważne dużej wersji konsoli Sony nie będzie już produkować, więc jeśli PS3 Slim się Wam nie podoba, a chcecie nową konsolę to lepiej spieszcie się z zakupem wersji tradycyjnej.

Jak podoba się Wam nowa wersja? Moim zdaniem pierwowzór miał ciekawsze wzornictwo. PS3 Slim jest bardziej spokojna w designie, nie aż tak zwariowana jak starsza siostra. Nie mówię jednak, że jest brzydsza. Nowa konsola podoba mi się nawet bardziej. Wreszcie nie ma tutaj śliskiej, odblaskowej powierzchni, która w praktyce służy głównie do przyciągania kurzu i odcisków palców. Slim, zgodnie z nazwą, jest też znaaaacznie cieńsza co pozwoli umieścić ją w nawet bardzo małych meblach na sprzęt RTV.

Co Wy myślicie?

Źródło: engadget

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)