GDC 09: pierwszy gameplay z God of War III!

godofwar3date
godofwar3date
Michał Kowal

26.03.2009 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informacji z Game Developers Conference ciąg dalszy. Tym razem prawdziwa bomba! Na zjeździe producentów gier można było zobaczyć God of War III w akcji! Niestety nie można było nagrywać obrazu. Istnieje jednak taka potęga, która nazywa się YouTube. Gameplay z jakiej, długo oczekiwanej gry właśnie się tam znalazł? Dla podpowiedzi dodam, że występuje Kratos, cyklop i banda pomniejszych przeciwników. Film dostępny po rozwinięciu wpisu.

Informacji z Game Developers Conference ciąg dalszy. Tym razem prawdziwa bomba! Na zjeździe producentów gier można było zobaczyć* God of War III* w akcji! Niestety nie można było nagrywać obrazu. Istnieje jednak taka potęga, która nazywa się YouTube. Gameplay z jakiej, długo oczekiwanej gry właśnie się tam znalazł? Dla podpowiedzi dodam, że występuje Kratos, cyklop i banda pomniejszych przeciwników. Film dostępny po rozwinięciu wpisu.

Tym razem wersji HD brak

Jakość podła i mocno partyzancka. Widać jednak wystarczająco, aby stwierdzić, że *GoD III *ma się dobrze. Kratos ujeżdża cyklopa i robi małe porządki. Wygląda na to, że gra nic nie straciła z miodności serii. O grafice ciężko powiedzieć coś konstruktywnego (za słaba jakość obrazu).

Źródło: Kotaku

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)