Gears of War 3: okładka i screeny w HD

Gears of War 3: okładka i screeny w HD
Mateusz Gajewski

13.04.2010 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wow! Trailer i oficjalna zapowiedź Gears of War 3 pojawiły się niczym grom z jasnego nieba. Sądziłem, że pan Bleszinski z ekipą Microsoftu zechcą poczekać do targów E3, aby zaprezentować coś konkretnego, jednak widocznie pojawiło się zapotrzebowanie na piorunującą wiadomość. Tak też się stało. Informacja o tym, że już za rok (kwiecień 2011) pogramy w trzecią część "Gyrosów Wojny" bardzo mnie pobudziła. Udało mi się znaleźć w sieci pierwsze screeny w 1080p (mój pulpit już udekorowany), a także projekt graficzny okładki.

Wow! Trailer i oficjalna zapowiedź Gears of War 3 pojawiły się niczym grom z jasnego nieba. Sądziłem, że pan *Bleszinski *z ekipą Microsoftu zechcą poczekać do targów E3, aby zaprezentować coś konkretnego, jednak widocznie pojawiło się zapotrzebowanie na piorunującą wiadomość. Tak też się stało. Informacja o tym, że już za rok (kwiecień 2011) pogramy w trzecią część "Gyrosów Wojny" bardzo mnie pobudziła. Udało mi się znaleźć w sieci pierwsze screeny w 1080p (mój pulpit już udekorowany), a także projekt graficzny okładki.

Na sam początek jednak jeszcze raz trailer, który wcześniej prezentował Wam Szymon. Dobrego nigdy za wiele:

Gears of War 3 - "Ashes to Ashes" Debut Trailer

OK. Skoro znacie już trailer na pamięć, to teraz z pewnością zainteresuje Was okładka Gears of War 3. Wszakże chcecie wiedzieć, czego należy szukać w sklepach 8 kwietnia 2011 roku. Wygląda ona mniej więcej tak:

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images//2010/04/GoW3Cover.jpg)

Pamiętajcie jednak, iż nie jest to jeszcze wersja ostateczna (projekt NTSC) i do premiery gry może ona ulec zmianie. Na razie jednak jest to oficjalna wersja. Zajrzyjcie też do galerii, gdzie znajdziecie screeny (z trailera) w rozdzielczości 1080p, a także kilka artworków.

Źródło: videogameszoneexaminer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)