Genialna zdalnie sterowana reklama Nissana SE-R (wideo)

Genialna zdalnie sterowana reklama Nissana SE-R (wideo)

Genialna zdalnie sterowana reklama Nissana SE-R (wideo)
Marek Maruszczak
07.04.2010 21:00, aktualizacja: 11.03.2022 15:30

Do nakręcenia świetnej reklamy niekoniecznie potrzebni są znani aktorzy lub półnagie hostessy. Czasami wystarczy trochę wyobraźni i gadżetowe zacięcie aby osiągnąć naprawdę ciekawe efekty. W klipie zobaczymy między innymi ujęcia nakręcone przez zdalnie sterowany model Sentry.

Do nakręcenia [świetnej reklamy](http://Kanadyjczycy dostali sztuczne słońce) niekoniecznie potrzebni są znani aktorzy lub półnagie hostessy. Czasami wystarczy trochę wyobraźni i gadżetowe zacięcie aby osiągnąć naprawdę ciekawe efekty. W klipie zobaczymy między innymi ujęcia nakręcone przez zdalnie sterowany model Sentry.

Samochody to nie jedyne [modele RC](http://Wideomania – niesamowite zabawki, które chciałbyś (chciałbym) mieć), które zostały wykorzystane podczas kręcenia reklamy. Nissan otrzymał wsparcie również z powietrza. Część materiału została zarejestrowana przez kamerę umieszczoną na pokładzie zdalnie sterowanego helikoptera.

Radiowa wersja Sentry wygląda świetnie. Szkoda tylko, że o prawdziwym samochodzie nie mogę powiedzieć tego samego, ale gusta są różne.

Ok. Wiecie już jakie były efekty pracy ekipy kręcącej reklamówkę. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak dokładnie powstawał klip to zapraszam do obejrzenia drugiego nagrania.

Pamiętacie co pisałem na początku o świetnych reklamach bez hostess? To prawda. Jak widać da się je nakręcić, ale na szczęście Nissan nie całkowicie zrezygnował z „gry aktorskiej”. Jako bonus dla cierpliwych przewijaczy postów mam sympatyczną reklamę Pathfindera.

Pamiętajcie o pasach!

Źródło: Jalopnik

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)