Ghost Recon Future Soldier - szczegóły

Ghost Recon Future Soldier - szczegóły
Henryk Tur

03.04.2010 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj ujawniono szczegóły nadchodzącej gry Ghost Recon Future Soldier. I choć dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, to przynajmniej wiemy już, czego się po niej spodziewać.

Wczoraj ujawniono szczegóły nadchodzącej gry Ghost Recon Future Soldier. I choć dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, to przynajmniej wiemy już, czego się po niej spodziewać.

[url=http://grrr.pl/2010/03/26/tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-nowy-trailer/]Nowy trailer Future Soldier

[/url]

W grze będziemy mieć do dyspozycji cztery klasy żołnierzy: komandos, inżynier, zwiadowca oraz snajper. Oczywiście każdy z nich będzie mieć swoje specyficzne zdolności i sprzęt. Tak więc komandosa wyposażono w pukawki o wielkiej sile rażenia, inżynier kontroluje bojowego robocika, zwiadowca potrafi się dobrze maskować, zaś snajper będzie cicho zdejmować odległe cele. Obojętnie od klasy postaci, każda z nich będzie wyposażona w kombinezon w rodzaju egzoszkieletu, dzięki któremu może dźwigać więcej sprzętu i amunicji. Pozwala to przypuszczać, że w związku z tym będziemy mieli do czynienia z większą liczbą przeciwników. Kombinezon nie przeszkadza jednak w normalnym poruszaniu się i przeskakiwaniu przeszkód.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images//2010/04/ghostreconfuturesoldier1.jpg)

[url=http://grrr.pl/2010/02/10/ghost-recon-future-soldier-teaser/]Teaser Future Soldier

[/url]

Jeśli przyjdzie nam walczyć wręcz, to okaże się, że członkowie oddziału zostali przeszkoleni w izraelskiej sztuce walki Krav Maga, co procentuje ich skutecznością i umiejętnościami błyskawicznego zabijania oponentów jednym ciosem. W trybie singlowym będziemy mogli przejść całą kampanię w trybie kooperacji z innymi żywymi graczami. Jeśli natomiast chodzi o multiplayer, przewiduje się starcia 8 vs 8 w trybach Capture Flag oraz różnych Dominacji. Warto będzie trzymać się razem - zdolność maskowania, jaką posiada zwiadowca, obejmuje też znajdujących się przy nim członków oddziału. Podobnie i inne klasy posiadają specjalne umiejętności oddziałujące na pobliskich towarzyszy.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images//2010/04/ghostreconfuturesoldier2.jpg)

Czy tryb multi będzie konkurencją dla Battlefield: Bad Company 2, Medal of Honor czy CoD? Cóż, przekonamy się o tym jeszcze w tym roku.

Źródło: meodia.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)