Gigantyczny robot trafił na aukcję. Strzela z karabinów i unosi samochody

Gigantyczny robot trafił na aukcję. Strzela z karabinów i unosi samochody25.09.2019 11:57
MegaBots zakończyło działalność i wyprzedaje sprzęt
MegaBots zakończyło działalność i wyprzedaje sprzęt
Źródło zdjęć: © ebay/MegaBots

Marzyliście kiedyś o siedzeniu za sterami ogromnego robota, który posiada karabiny czy wielkie szczypce? Taka maszyna trafiła na aukcję w serwisie ebay i osiągnęła już wartość 50 tysięcy dolarów.

Kilka lat temu zrobiło się głośno o wielkiej walce robotów. Wówczas Amerykanie wyzwali Japończyków na pojedynek. Amerykańska firma MegaBots walczyła z Suidobashi Heavy Industries. A konkretniej ich roboty. Nikt nie ucierpiał, a widzowie mieli dużo zabawy.

USA CHALLENGES JAPAN TO GIANT ROBOT DUEL!

MegaBots przez lata prowadziło walki robotów. Jednak finalnie z wielu powodów firma zbankrutowała, a teraz sprzedają swoje maszyny. Ponad 2,5 miliona dolarów pochłonęła ich budowa. Większość pieniędzy pochodziło jednak ze zbiórki publicznej.

Giant Robot on eBay starting at $1

Robot Eagle Prime MegaBots trafił teraz na aukcję. Jest w pełni sprawny. 15-tonową maszynę napędza silnik LS3 V8, o mocy 430 koni mechanicznych, pochodzący jednego z modeli Chevroleta Corvette. Mierzy prawie 5 metrów wysokości. Może pomieścić dwie osoby.

381458373902082972
Źródło zdjęć: © ebay/MegaBots

Eagle Prime trafił na aukcję na ebayu za jedynie jednego dolara. Oczywiście licytacja szybko się rozwinęła i w ciągu dwóch dni kwota wzrosła już do 50 tysięcy dolarów. To wciąż jednak niewiele, w porównaniu do zainwestowanych 2,5 miliona dolarów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)