Głodny? Skorzystaj z Głodomór.pl!

Głodny? Skorzystaj z Głodomór.pl!

Paweł Cebula
19.05.2008 19:00

Głodomór.pl jest całkiem ciekawie zapowiadającą się stroną, która pozwala na odnalezienie i porównanie ofert różnych lokali gastronomicznych. Jednak to nie wszystko - bez większych problemów możliwe jest także złożenie zamówienia w wybranej restauracji za pośrednictwem internetu.

*- Głodomór powstał we Wrocławiu i od tego miasta zaczął swoją działalność, kilka miesięcy później głodomór umożliwił korzystanie ze swoich usług Warszawiakom, a całkiem niedawno taką możliwość dostali także mieszkańcy Krakowa. Docelowo głodomór.pl ma stać się serwisem skupiającym wszystkie polskie lokale gastronomiczne gwarantujące dowóz do klienta.

Jak to działa? Przede wszystkim należy określić miejsce w które zamówienie miałoby być dowiezione. Na podstawie tych informacji określone zostaną lokale, które są w stanie zrealizować zamówienie pochodzące z danego rejonu. Teraz przechodzimy do właściwej części - wyboru potrawy, bądź też restauracji z której chcielibyśmy coś zjeść. Po dokonaniu wyboru, umieszczamy określoną pozycję w koszyku i podajemy swój adres. Zamówienie przechodzi wówczas z bazy Głodomora prosto do dostawcy. Po otrzymaniu zamówienia i jego potwierdzeniu, zlecenie jest realizowane.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)