Głośnik na grilla i piknik. Hama wypuszcza model Bluetooth Power Brick 2.0

Głośnik na grilla i piknik. Hama wypuszcza model Bluetooth Power Brick 2.0

Bluetooth Power Brick 2.0
Bluetooth Power Brick 2.0
Źródło zdjęć: © HAMA
Karolina Kowasz
20.05.2022 19:59, aktualizacja: 20.05.2022 20:40

Hama kontynuuje rozszerzanie swojego portfolio z produktami audio. Tym razem producent postawił na stworzenie głośnika, który sprawdzi się przy wyjściach na świeże powietrze, a do tego będzie można go przyczepić do gałęzi, torby lub plecaka.

Model Hama Power Brick 2.0 dysponuje on 8 W mocy i złączem USB-C. Producent zapewnia, że sprzęt na jednym ładowaniu jest w stanie cieszyć muzyką nawet przez 10 godzin. Dla zapewnienia pełnej mobilności, sprzęt nie jest za duży - wysokość sprzętu to 6 cm, szerokość 17,3 cm, głębokość 5,3 cm, zaś waga wynosi 330 g.

Przyciski do sterowania jego funkcjami, takimi jak włączanie, sterowanie głośnością czy przełączanie utworów, znalazły się z tyłu urządzenia. Dzięki standardowi wodoodporności IPX4, właściciel głośnika nie musi się martwić o ewentualny pył czy kurz. Niestraszne mu są także deszcz, wilgoć czy zachlapania.

Poziom naładowania urządzenia użytkownik może sprawdzić za pomocą diody LED. Sprzęt otrzymał baterię o pojemności 2500 mAh, którą można naładować w całości w przeciągu trzech godzin. Co najważniejsze, za pomocą wejścia Jack 3,5 mm istnieje możliwość podłączenia Bricka do smartfona, laptopa czy tabletu.

Osoby, którym zależy na dźwięku stereo, mogą zakupić dwa głośniki i sparować je ze sobą przez Bluetooth. Sprzęt oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych - białej oraz czarnej, w sugerowanej cenie 249 złotych.

Karolina Kowasz, dziennikarz Gadżetomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)