Główną platformą dla Skate 2 będzie PS3

Główną platformą dla Skate 2 będzie PS306.10.2008 10:26
Mateusz Gajewski

Studio Black Box podało do ogólnej informacji wiadomość, że ich nowy tytuł Skate 2 będzie tworzony głównie pod kątem Playstation 3. Wcześniejsza odsłona gry była bardzo krytykowana z tego względu, że prezentowała się gorzej na konsoli SONY. Tym razem więc, jak powiedział Jason DeLong (producent ze studia Black Box) PS3 będzie naszą główną platformą.

Studio Black Box podało do ogólnej informacji wiadomość, że ich nowy tytuł Skate 2 będzie tworzony głównie pod kątem Playstation 3. Wcześniejsza odsłona gry była bardzo krytykowana z tego względu, że prezentowała się gorzej na konsoli SONY. Tym razem więc, jak powiedział Jason DeLong (producent ze studia Black Box)* PS3 będzie naszą główną platformą*.

Wersja Skate na PS3 nie była tak dobra jak na 360-tkę - mówi Jason. *Przekonaliśmy się o tym bardzo szybko po starcie i postanowiliśmy to naprawić przy okazji następnej części. *Na pytanie, czy będą jakieś znaczące różnice pomiędzy obiema wersjami DeLong odpowiada: nie takie duże. Czyli istnieje jednak pewne ale.

No cóż, ja liczę tylko na to, że tym razem studio Black Box zadba o wszystkich konsolowych maniakach i Skate 2 czy to na Wii, czy na PS3, czy na Xboxa 360 będzie grywalne w takim samym stopniu i znajdzie się w nim jak najmniej błędow.

Źródło: gamer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)