God of War III podobny do Diablo III?

God of War III podobny do Diablo III?
Igor Chrustek

11.02.2009 23:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bóg Wojny w wersji 3.0 zapowiada się co najmniej ciekawie. Każda kolejna część gry (w tym wersja dla PSP) cechuje się potwornie przyciągającą do ekranu grywalnością. Nie mam najmniejszych wątpliwości w przypadku trójki. W najnowszym wydaniu magazynu Game Informer możemy znaleźć obszerny artykuł poświęcony God of War III. Liczne obrazki z gry tylko utwierdzają w przekonaniu, że jest na co czekać.

Bóg Wojny w wersji 3.0 zapowiada się co najmniej ciekawie. Każda kolejna część gry* (w tym wersja dla PSP) *cechuje się potwornie przyciągającą do ekranu grywalnością. Nie mam najmniejszych wątpliwości w przypadku trójki. W najnowszym wydaniu magazynu Game Informer możemy znaleźć obszerny artykuł poświęcony God of War III. Liczne obrazki z gry tylko utwierdzają w przekonaniu, że jest na co czekać.

Zeskanowany materiał na kilku stronach znajdziecie pod tym adresem. Kilka screenów przypomina nieco oprawę AV z Diablo III, co sądzicie? Sam deweloper mówi: chcemy, by nasza produkcja była idealnym przykładem na to, co potrafi konsola PlayStation3. Uh, jak powiedzieli, tak też uczynią - miejmy nadzieję.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)