GoPlug – ratunek dla turysty. Torba będąca przenośną ładowarką

Strona głównaGoPlug – ratunek dla turysty. Torba będąca przenośną ładowarką
06.06.2014 10:11
GoPlug – ratunek dla turysty. Torba będąca przenośną ładowarką
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Długa podróż to ryzyko, że zostaniemy z rozładowanym telefonem albo laptopem. Jak sobie z tym poradzić?

bESkfJfV

Teoretycznie kilka opcji jest. Można liczyć na to, że w pociągu będzie działać gniazdko w przedziale. Większość autobusów również ma kontakt pozwalający naładować sprzęt.

Co jednak, gdy od prądu jesteśmy odcięci?

Zostaje bank energii

Tyle że przeważnie to dodatkowe urządzenie, co w przypadku wakacyjnego wyjazdu oznacza kolejny „bagaż” i małe utrudnienie.

bESkfJfX

A można wygodniej. GoPlug to torba (lub walizka) z baterią w środku. Dzięki niej naładujemy smartfona nawet sześć razy, a tablet lub laptopa dwa razy. Czyli niemało.

W sam raz, żeby przetrwać długą podróż. Zanim dostaniemy się do hotelu, takie ładowanie może uratować nam drogę.

381429081151389418

GoPlug jest przede wszystkim praktyczny; torbę i tak zawsze bierzemy, więc ładowanie od razu mamy pod ręką. Nie trzeba nic wyciągać, pamiętać o dodatkowym urządzeniu. Jest walizka, więc można ładować. Zero problemów.

bESkfJgd

Twórcy, którzy zbierają pieniądze na Kickstarterze, przygotowali kilka zestawów. Można więc kupić zwykłą torbę, jak na laptopa, ale są też większe walizki. Gadżet kosztuje od 129 do nawet 250 dol., a to ceny promocyjne. Z czasem cena wzrośnie.

381429081151586026

Wakacyjny poradnik

Idealny wakacyjny zestaw? Torba GoPlug i czytnik PocketBook Aqua. Wszystkie nasze wyjazdowe lęki znikną – zawsze będziemy mieli prąd, a przy tym nie będziemy musieli się obawiać, że czytanie na plaży zakończy się tragedią, czyli uszkodzeniem czytnika.

Udostępnij:
bESkfJgh
Komentarze (6)
bESkfJgT