Gorące krzesło, które pomoże spalić kalorie

Hobart I-Cool to koncepcja krzesła, dzięki któremu, podobno będzie można odchudzać się bez wstawania z miejsca. Brzmi nieźle, a jak jest naprawdę?

icool
icool
Marek Maruszczak

29.10.2008 20:00

Hobart I-Cool to koncepcja krzesła, dzięki któremu, podobno będzie można odchudzać się bez wstawania z miejsca. Brzmi nieźle, a jak jest naprawdę?

Według słów twórcy, I-Cool będzie wykorzystywał „rewolucyjny system regulacji temperatury”, który sprawi, że odchudzanie stanie się równie proste jak siedzenie w fotelu, dosłownie. Każdy z użytkowników ma mieć możliwość ustawienia odpowiadającej mu temperatury i pozbywania się kalorii na siedząco.

Na rynku jest dostępny szeroki wybór urządzeń wspomagających odchudzanie. Sporo z nich generuje wysokie temperatury, aby pomóc użytkownikom w zgubieniu zbędnych kilogramów. Wypacanie kalorii nie jest nowym pomysłem, więc ostrożnie podchodzę do tego „rewolucyjnego” projektu.

Pomijając fakt, że fotel może okazać się trochę większym i bardziej wygodnym grzejnikiem to wygląda całkiem nieźle. Dzięki ciekawemu designowi nie zepsuje wystroju wnętrza jak większość przyrządów do ćwiczeń.

Kto wie, może I-Cool naprawdę okaże się spełnieniem snów szystkich leniwych, wielbicieli jedzenia?

Źródło: GizmodoPadwa Design

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.