Graficznie zaawansowany - Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Graficznie zaawansowany - Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Graficznie zaawansowany - Lenovo ThinkPad X1 Extreme
Redakcja Gadżetomanii
10.01.2019 13:06

Skuteczny, wygodny i lekki laptop do zadań specjalnych? Poznaj Lenovo ThinkPad X1 Extreme i pokochaj to, jak usprawnia on Twoją pracę.

Potrzebujesz laptopa, który za Tobą nadąży? Szybkiego, lekkiego, o świetnych parametrach i długo działającej baterii? Poznaj Lenovo ThinkPad X1 Extreme. To sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł pracować wszędzie, gdzie tylko sobie zamarzysz. Został on zaprojektowany z myślą o ułatwieniu Ci codziennych zadań, jak i zapewnieniu bezpieczeństwa podczas ich wykonywania. Lenovo ThinkPad X1 Extreme jest lekki, nowoczesny, wyposażony w ultranowoczesne funkcje, a to nawet nie wszystkie niespodzianki, które w sobie skrywa! Dowiedz się więcej!

Skrojony na miarę potrzeb człowieka biznesu

ThinkPad X1 Extreme jest lekki, co gwarantuje jego pełną mobilność. Bez problemu zmieści się w torbie podróżnej, a przy okazji nie będzie on niewygodny w transporcie. Marka ThinkPad to nie tylko komfort korzystania, ale także bezpieczeństwo. Sprzęt zapewnia solidną funkcję zabezpieczeń oraz ochronę prywatności, co doceni każda osoba, pracująca na odpowiedzialnym stanowisku bądź prowadząca własną firmę.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Niezawodnie wytrzymały

X1 Extreme to gwarancja wytrzymałości. ThinkPad był testowany pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej, a także ponad 200 testami jakościowymi. To wszystko sprawia, że sprzęt będzie działał nawet w warunkach ekstremalnych. Nie straszne mu będą arktyczne temperatury, burze piaskowe, czy tym bardziej podróże biznesowe - nieważne, jak intensywne by one nie były. Oto rozwiązanie dla osoby, która żyje szybko, ma wiele obowiązków, podróżuje i nie zadowala się półśrodkami.

Testy produktów Lenovo ThinkPad X1

Wytrzyma z Tobą naprawdę długo

Padająca bateria w połowie pracy? O tym koszmarze możesz już zapomnieć. Bateria X1 Extreme działa do 15 godzin, a co więcej dzięki technologii RapidCharge z 0% naładujesz ją do 80% w ciągu godziny. Niezależnie gdzie jesteś i co robisz — zawsze możesz liczyć na swojego laptopa.

Mów, a on Cię wysłucha

ThinkPad wyposażony jest w funkcję Cortana Premium, za pośrednictwem, której możesz wydawać polecenia komputerowi, poprzez użycie prostych fraz. To pozwala Ci zarządzać pracą nawet z drugiego końca pokoju. Nagle wszystko stanie się o niebo prostsze!

Doskonały do grafiki i nie tylko

X1 Extreme wyposażony jest w 6-rdzeniowy Intel® H Series i grafiką NVIDIA® GeForce®, co sprawia, że niezależnie, jakie prace na nim wykonujesz - robisz to naprawdę szybko. Błyskawicznie stworzysz materiały cyfrowe, narysujesz projekt np. za pomocą pióra cyfrowego do szkicowania (do modeli z dotykowym ekranem), czy po skończonej pracy zagrasz w ulubioną grę.

Obraz

Błyskawiczne przesyłanie danych

Z laptopa ThinkPad X1 Extreme a innymi urządzeniami można błyskawicznie przesłać dane za pośrednictwem złącza USB-C Thunderbolt, które przesyła sygnał do monitorów o wysokiej rozdzielczości oraz innych urządzeń. Co istotne, porty te nie tylko służą do wysyłania danych, ale także dostarczają energii do całego systemu.

Dodatkowe udogodnienia

By jeszcze bardziej usprawnić pracę X1 Extreme może działać nawet z 4 niezależnymi monitorami, co umożliwia skomplikowane obliczenia, day trading, czy big data. Specjalna technologia Glance śledzi ruch twarzy i oczu, za sprawą czego bez klikania można przełączyć okna, czy ustawić kursor. To zwiększa produktywność i intuicyjność pracy.

Bezpieczeństwo

Lubisz mieć wszystko pod absolutną kontrolą? Takie dodatkowe poczucie spokoju może zapewnić Ci posiadanie gwarancji One-Site, a także opcjonalnej usługi Premier Support, która gwarantuje naprawdę sprzętu w raptem 24h.

W Delkom.pl znajdziesz laptop Lenovo w atrakcyjnej cenie, jednak to nie wszystko. Autoryzowany partner Lenovo umożliwia także zmianę konfiguracji sprzętowej - np. rozbudowę pamięci RAM, montaż modemu LTE, rozszerzenie gwarancji, czy inne dodatkowe usługi, o których więcej możesz przeczytać tutaj.

ThinkPad X1 Extreme to sprzęt, który zapewni Ci święty spokój i absolutną pewność, że możesz skupić się na pracy wszędzie gdzie chcesz, a Twój laptop dotrzyma Ci kroku i ułatwi codziennie obowiązki. Ba, sprawi, że wszystko będzie po prostu przyjemniejsze!

Ekstremalne stress testy - Lenovo ThinkPad na poligonie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)