Grający obraz Ikea. To może być hit

IKEA i Sonos - grająca rama obrazu SYMFONISK
IKEA i Sonos - grająca rama obrazu SYMFONISK
Źródło zdjęć: © IKEA

15.06.2021 18:52, aktual.: 06.03.2024 22:17

IKEA przedstawia nowy projekt, który może zdobyć sporą popularność. Chodzi o grający obraz, a dokładniej ramę na obraz. To kolejny, po grającej lampce i półce, gadżet który powstał we współpracy z firmą Sonos.

Głośniki SYMFONISK to sprzęt, który z pewnością spodoba się ludziom stawiającym przede wszystkim na użyteczność. Lampka, półka, a teraz ramka na obraz z wbudowanym głośnikiem, pozwalają oszczędzać miejsce i uniknąć nadmiernego bogactwa w wystroju. IKEA i Sonos dobrze wiedzą, jak trafić w gusta klientów.

Grająca rama od IKEA

Rama z wbudowanym głośnikiem nie będzie małym gadżetem. Mówimy tu o wymiarach 57 na 41 centymetrów. Nie jest to więc element wystroju, który nie rzuca się w oczy, ale na pewno pozwoli wypełnić przestrzeń w interesujący sposób. Dzięki niemu nie będzie konieczności marnowania miejsca na zwykły głośnik. Sprzęt ten pozwala na odtwarzanie dźwięków, a przy tym po prostu dobrze wygląda.

Jak brzmi Sonos SYMFONISK?

W ramie obrazu zabudowane są dwa głośniki. Sprzęt współpracuje z aplikacją Sonos S2, która obsługuje wiele popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal. Zasadniczo nic więcej nie jest potrzebne, by cieszyć się dobrej jakości muzyką. Głośnikami Sonos możemy sterować przez połączenie WiFi, nie ma możliwości połączenia się przez Bluetooth.

Ile będzie kosztował grający obraz?

W sklepach IKEA grający obraz Sonos SYMFONISK będzie kosztował 799 złotych. Kwota z pewnością nie jest niska, ale walory estetyczne mogą przekonać chętnych do kupienia nowoczesnej ramy na obraz. Gadżet trafi na półki sklepowe 15 lipca bieżącego roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)