Gramy za darmo - Prince of Persia: The Forgotten Sands oraz Driving Speed 2

Gramy za darmo - Prince of Persia: The Forgotten Sands oraz Driving Speed 201.05.2010 12:11
Gramy za darmo - Prince of Persia: The Forgotten Sands oraz Driving Speed 2
Henryk Tur

Kończy się kolejny tydzień i znowu mam przyjemność zaprezentować Wam dwa tytuły, w które pogracie całkiem za darmo. Jeden z nich to flashowa wersja Prince of Persia: The Forgotten Sands, druga zaś - pełna wersja Driving Speed 2 do pobrania. Zainteresowani?

Kończy się kolejny tydzień i znowu mam przyjemność zaprezentować Wam dwa tytuły, w które pogracie całkiem za darmo. Jeden z nich to flashowa wersja Prince of Persia: The Forgotten Sands, druga zaś - pełna wersja Driving Speed 2 do pobrania. Zainteresowani?

[url=http://grrr.pl/2010/04/25/gramy-za-darmo-2/]Gramy za darmo w Stonepunk i Gem Ball

[/url]Pierwszy z tych tytułów nawiązuje oczywiście do najnowszych przygód Księcia Persji, na które fani czekają z wielką niecierpliwością. Wersja flash Prince of Persia: The Forgotten Sands powinna zainteresować nie tylko miłośników  Księcia, ale każdego, kto lubi dynamiczne zręcznościówki. Nie można powiedzieć, aby była zbyt skomplikowana - pędzimy przed siebie, unikamy pułapek, przeskakujemy nad przepaściami i machamy szabelką - ale pograć się da. Znajdziecie ją pod tym adresem.

381018555275427562
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images//2010/05/PrinceofPersiaSandsofTime.jpg)

[url=http://grrr.pl/2010/04/13/modern-warfare-2-zupelnie-za-darmo/]Modern Warfare 2 za darmo!

[/url]Jeśli natomiast chcecie pograć w całkiem przyjemnie wykonane wyścigi, czeka Was najpierw download instalki Driving Speed 2, ważącej 120 MB (można pobrać ją stąd). Po instalacji możemy się ścigać samochodami V8. Nie jest to realistyczny symulator, a zabawa w stylu arcade, dlatego można sobie pojeździć dla czystego relaksu. Niestety, póki co są dostępne jedynie dwa tory, ale tytuł jest cały czas rozbudowywany, więc z pewnością dojdą  kolejne. W zabawie może brać udział do jedenastu kierowców (sami ustalamy ich ilość), istnieje również opcja zabawy w trybie multiplayer dla maksymalnie ośmiu żywych graczy.

381018555275624170
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/05/DrivingSpeed2.jpg)

[url=http://grrr.pl/2009/11/15/weekendowy-zabijacz-czasu-elevator-fart/]Elevator fart

[/url]A za tydzień oczywiście kolejne dwie gry za darmo. Póki co zapoznajcie się z tymi tytułami. Mimo, że są dostępne bez konieczności zapłacenie choćby złotówki, zabawa jest całkiem przyjemna.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)