Gran Turismo na PSP "żyje"!

Gran Turismo na PSP "żyje"!

Gran Turismo na PSP "żyje"!
Igor Chrustek
22.11.2008 18:57

Dobra nowina dla posiadaczy PSP i fanów racerów zarazem. Kazunori Yamauchi z Polyphony Digital oficjalnie ogłosił, że prace nad Gran Turismo w wersji na PSP posuwają się sukcesywnie do przodu i nie należy się martwić złowrogą ciszą na temat tego projektu. Z drugiej jednak strony Yamauchi nie chciał się rozwodzić na temat gry. Dodał jedynie: pewne jest to, że gra nie została usunięta z naszego planu wydawniczego.

Dobra nowina dla posiadaczy PSP i fanów* racerów* zarazem. Kazunori Yamauchi z* Polyphony Digital* oficjalnie ogłosił, że prace nad Gran Turismo w wersji na PSP posuwają się sukcesywnie do przodu i nie należy się martwić złowrogą ciszą na temat tego projektu. Z drugiej jednak strony *Yamauchi *nie chciał się rozwodzić na temat gry. Dodał jedynie: pewne jest to, że gra nie została usunięta z naszego planu wydawniczego.

Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku innych rzeczy od* Kazunoriego* zajrzyjcie tutaj. Znajdziecie tam wideo-wywiad, jaki* IGN* przeprowadził z Yamauchim. Na chwilę obecną priorytetem dla Polyphony jest Gran turismo 5. Więcej informacji o wersji dla PSP otrzymamy, no właśnie, nie wiadomo kiedy.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)