GTA: Chinatown Wars - dlaczego nie dla Wii?

GTA: Chinatown Wars - dlaczego nie dla Wii?21.09.2008 18:08
GTA: Chinatown Wars - dlaczego nie dla Wii?
Igor Chrustek

Jak się okazuje, DS dostanie GTA: Chinatown Wars tylko dlatego, że wydanie tej gry na Wii nie było drogą do rozpoczęcia wydawania gier na platformy Ninny. W najnowszym magazynie Nintendo Power pojawił się wywiad z szefem Rockstar, w którym znajdziemy wytłumaczenie takiej decyzji: to takie nienaturalne. Zaś stworzenie czegoś na DS'a postawiło przed nami wiele ciekawych wyzwań, których wcześniej nie podejmowaliśmy. Już sam fakt pojawienia się mini-gier w GTA jest bardzo ekscytujący (bla,bla). Dlatego też chcemy wypuścić naprawdę dobrą produkcję na handheldy, zrobioną przez specjalnie stworzony do tego zespół deweloperów - stwierdził szef R*.

Jak się okazuje,* DS dostanie GTA: Chinatown Wars tylko dlatego, że wydanie tej gry na Wii* nie było drogą do rozpoczęcia wydawania gier na platformy* Ninny*. W najnowszym magazynie Nintendo Power pojawił się wywiad z szefem Rockstar, w którym znajdziemy wytłumaczenie takiej decyzji: *to takie nienaturalne. Zaś stworzenie czegoś na DS'a postawiło przed nami wiele ciekawych wyzwań, których wcześniej nie podejmowaliśmy. Już sam fakt pojawienia się mini-gier w GTA jest bardzo ekscytujący (bla,bla). Dlatego też chcemy wypuścić naprawdę dobrą produkcję na handheldy, zrobioną przez specjalnie stworzony do tego zespół deweloperów - stwierdził szef R.

Stąd też taka decyzja - postanowiliśmy pójść właśnie tą drogą. Tak na dobrą sprawę, to nawet nie rozpatrywaliśmy stworzenia GTA dla Wii. Idziemy albo jedną, albo drugą drogą. Ale dlaczego? Tworzenie gier na Wii może również być wielkim wyzwaniem dla deweloperów. Poszło o kasę? Obawę przed wydaniem* GTA *na inną, dużą konsolę?

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)