GTA IV DLC dla PlayStation3?

GTA IV DLC dla PlayStation3?29.10.2008 17:25
GTA IV DLC dla PlayStation3?
Igor Chrustek

Czyżbyśmy wkrótce zostali zaskoczeni przez Rockstar Games?  Wystarczy czytać między wierszami. Wyłączność na dodatek do GTA IV dla Xboksa 360 może wkrótce okazać się jedynie wspomnieniem. Istnieje prawdopodobieństwo, że Sony stara się dogadać z R* w sprawie DLC dla PlayStation3. Menedżer SCE UK, Ray Maguire, zapytany o kwestię rozszerzenia GTA odpowiedział: wyłączność musi się kiedyś skończyć. Nic nie trwa wiecznie.

Czyżbyśmy wkrótce zostali zaskoczeni przez Rockstar Games?  Wystarczy czytać między wierszami. Wyłączność na dodatek do GTA IV dla* Xboksa 360* może wkrótce okazać się jedynie wspomnieniem. Istnieje prawdopodobieństwo, że Sony stara się dogadać z R w sprawie DLC* dla PlayStation3. Menedżer SCE UK, Ray Maguire, zapytany o kwestię rozszerzenia GTA odpowiedział:* wyłączność musi się kiedyś skończyć. Nic nie trwa wiecznie. *

To teraz Sony zabiło swoim klientom ćwieka. Jak należy interpretować słowa Raya? Rozpaczliwa i pełna goryczy afirmacja ciągłej nadzei, czy puszczenie oka do posiadaczy PS3 znaczące:* o tak, już wkrótce ogłosimy, że dodatek zawita na PSN!* Wkrótce wszystko powinno się wyjaśnić.

Źródło: VideoGamer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)