GTA IV (PC) otrzymało pierwszą łatkę. Nareszcie!

GTA IV (PC) otrzymało pierwszą łatkę. Nareszcie!

GTA IV (PC) otrzymało pierwszą łatkę. Nareszcie!
Igor Chrustek
13.12.2008 22:28

Narzekań ze strony nabywców Grand Theft Auto IV na PC nie ma końca. W przypadku Rockstar bicie się w pierś i klepanie formułki: mea culpa to za mało. Deweloperzy wzięli się ostro do roboty i już dziś udostępnili graczom pierwszą oficjalną łatkę do chyba najbardziej niedopracowanej gry roku. By nie przynudzać - pod tym adresem znajdziecie patch, który waży 32 megabajty.

Narzekań ze strony nabywców Grand Theft Auto IV na* PC* nie ma końca. W przypadku Rockstar bicie się w pierś i klepanie formułki: mea culpa to za mało. Deweloperzy wzięli się ostro do roboty i już dziś udostępnili graczom pierwszą oficjalną łatkę do chyba najbardziej niedopracowanej gry roku. By nie przynudzać - pod tym adresem znajdziecie patch, który waży 32 megabajty.

Rockstar obiecuje, że będzie starało się usunąć wszystkie błędy, na jakie natrafili gracze podczas obcowania z tytułem. Pierwszy patch nie naprawi większości denerwujących błędów, jest to jedynie pierwszy krok ku temu, by uczynić* GTA IV* na PC grą wartą wydania pieniędzy graczy. Wkrótce pojawią się kolejne łatki.

Wszelkie zmiany znajdziecie pod tym adresem. Twórcy usprawnili nieco silnik graficzny, pozbyli się samoistnego wyłączania się gry i dodali obsługę większości padów, które można podłączyć pod* PC* via port USB.

Źródło: Beefjack

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)