HAARP przestaje istnieć. Iluminaci i reptilianie już go nie potrzebują?

HAARP przestaje istnieć. Iluminaci i reptilianie już go nie potrzebują?
Łukasz Michalik

21.05.2014 03:58, aktual.: 21.05.2014 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez lata projekt HAARP był dyżurnym wyjaśnieniem całego zła, jakie spotykało ludzi na świecie. Niedługo zwolennicy spiskowej teorii dziejów będą jednak musieli rozejrzeć się za nowym wytłumaczeniem, ponieważ HAARP wraz z całą infrastrukturą przestaje istnieć.

Już niebawem skończą się trzęsienia ziemi i anomalie klimatyczne, nie będzie przerw w dostawach prądu, a ludzie przestaną cierpieć na bóle głowy i wahania nastrojów. Dlaczego? To proste: znika jeden z ulubionych obiektów wyznawców spiskowej teorii dziejów - zespół anten zbudowany na Alasce na potrzeby HAARP.

Projekt HAARP przez lata budził wiele kontrowersji. Nic dziwnego. Na początku lat 90. zainicjowały go instytucje takie jak amerykańskie lotnictwo wojskowe, marynarka, oraz DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności). W badania zaangażowane były również liczne ośrodki akademickie, a wykonawcą części instalacji był brytyjski koncern zbrojeniowy BAE Systems.

Obraz

Zbudowany na końcu świata - w pobliżu leżącej na Alasce osady Gakona - wielki kompleks anten stał się dla zwolenników spiskowej teorii dziejów kluczem do wyjaśnienia niemal dowolnej “tajemnicy”. HAARP był według nich odpowiedzialny za wszystko - od katastrof naturalnych, poprzez zmiany klimatu, po wpływanie na myśli i samopoczucie ludzi, a nawet znikanie samolotów czy katastrofę promu kosmicznego Columbia.

zwiastun2009.republika.pl:

(...) jestem już osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi.

Zawsze wtedy myślę o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myślę, że zawładnęli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł (...)

Rzeczywiste przeznaczenie projektu było znacznie mniej efektowne, choć równie ciekawe. Jego celem było badanie jonosfery i zachodzących w niej procesów (udało się wytworzyć m.in. sztuczną zorzę polarną), co miało dostarczyć wiedzy potrzebnej do usprawnienia komunikacji na duże odległości.

Oficjalne wyjaśnienia dla wielu były jednak nieprzekonujące. Co robi zwolennik teorii spiskowych, widząc wielkie anteny? Zamiast wyciągnąć brzytwę Ockhama, zaczyna zazwyczaj kombinować. Efekt tego stanu rzeczy znajdziemy na niezliczonych stronach internetowych i w udostępnianych na YouTubie filmach z obowiązkowymi żółtymi napisami.

Czasprzebudzenia.wordpress.com:

Atak za pomocą trzęsienia ziemi na Japonię został zaplanowany w Nowym Meksyku i Newadzie. Kolejnym celem będzie uskok New Madrid.

Jak podają źródła w Pentagonie i CIA, straszliwy atak tektoniczny na Japonię, w rezultacie którego powstało tsunami z 10 metrowymi falami zostało zorganizowane przez łajdackie elementy w rządzie USA, które mają swoje schronienie w podziemnych bazach w Nowym Meksyku i Newadzie.

Obraz

I nie zmieni tego nawet fakt, że HAARP jak na tajny projekt iluminatów czy innych reptilian był wyjątkowo dobrze znany. Nikt nie ukrywał jego istnienia, wyniki badań były upublicznianie i szeroko komentowane, a dostęp do “tajnego” ośrodka w czasie dni otwartych mieli nie tylko naukowcy z całego świata, ale wszyscy, którzy chcieli go odwiedzić.

To wszystko dobiega jednak końca. Przed rokiem zakończono większość badań, a niedawno potwierdzono dalsze losy kompleksu anten. Instalacja, która jest już niepotrzebna, ma zostać rozmontowana.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)