Hammer Potter [zwiastun]

Hammer Potter [zwiastun]
Michał Nowak

11.04.2011 19:03

Reaktywowane studio Hammer Films uderza z kolejnym dreszczowcem. Scenariusz filmu The Woman in Black oparto o powieść grozy autorstwa Susan Hill. W roli głównej występuje Daniel 'Harry Potter' Radcliffe, który będzie musiał mocno się postarać, by ludzie zaczęli dostrzegać w nim wszechstronnego aktora, a nie jedynie czarodzieja z Hogwartu.

Reaktywowane studio Hammer Films uderza z kolejnym dreszczowcem. Scenariusz filmu* The Woman in Black* oparto o powieść grozy autorstwa Susan Hill. W roli głównej występuje Daniel 'Harry Potter' Radcliffe, który będzie musiał mocno się postarać, by ludzie zaczęli dostrzegać w nim wszechstronnego aktora, a nie jedynie czarodzieja z Hogwartu.

Fabuła: Artur Kipps jest młodym prawnikiem, który wyrusza do pewnej odległej wsi, aby uporządkować sprawy zmarłej klientki kancelarii. Podczas prac w opuszczonym domu kobiety, Artur odkrywa obecność tajemniczej postaci ubranej w czerń.

*The Woman in Black *nakręcił James Watkins (Eden Lake). W filmie występują Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds i Janet McTeer. Premierę w Wielkiej Brytanii zaplanowano na 28 października 2011.

Źródło: You Tube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)