Harmonix tworzy grę pełną BUG-ów

Harmonix tworzy grę pełną BUG-ów30.10.2008 18:31
Harmonix tworzy grę pełną BUG-ów
Igor Chrustek

MTV skumało się ze studiem Harmonix. Wspólnie planują stworzyć grę pełną robaków, a właściwie żuczków. Do współpracy dołączy również Apple Corps. Dzisiaj została potwierdzona informacja o rozpoczęciu prac nad całkiem nową grą muzyczną, która skupi się na dorobku muzycznym jednej z legend brytyjskiego rock'n'rolla. Mowa oczywiście o The Beatles. Gra nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ani tytułu, choćby i roboczego.

MTV skumało się ze studiem Harmonix. Wspólnie planują stworzyć grę pełną robaków, a właściwie żuczków. Do współpracy dołączy również Apple Corps. Dzisiaj została potwierdzona informacja o rozpoczęciu prac nad całkiem nową grą muzyczną, która skupi się na dorobku muzycznym jednej z legend brytyjskiego rock'n'rolla. Mowa oczywiście o* The Beatles*. Gra nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ani tytułu, choćby i roboczego.

Gracz uda się w sentymentalną podróż do korzeni zespołu, który stał się fundamentem dla późniejszych gwiazd* rocka*. Harmonix uspokaja graczy - wszelkie informacje pojawią się w przeciągu najbliższych miesięcy. Wstępnie mówi się o Gwiazdce 2009, jako terminie premiery gry o legendarnych muzykach. Obyśmy zostali zaskoczenie świeżym podejściem do tematu. Ciekawe, co na to Yoko Ono?

Źródło: Videogaming247

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)