HATETRIS - najbardziej wkurzający Tetris w historii

HATETRIS - najbardziej wkurzający Tetris w historii28.04.2010 17:46
HATETRIS - najbardziej wkurzający Tetris w historii
Henryk Tur

Wczoraj miałem okazję pokazać Wam grę o dość niecodziennym tytule, dziś natomiast kolejna rzecz z cyklu "czego to ludzie nie wymyślą". Jak nazwa wpisu informuje, będzie to produkcja o wiele mówiącej nazwie Hatetris.

Wczoraj miałem okazję pokazać Wam grę o dość niecodziennym tytule, dziś natomiast kolejna rzecz z cyklu "czego to ludzie nie wymyślą". Jak nazwa wpisu informuje, będzie to produkcja o wiele mówiącej nazwie* Hatetris*.

[url=http://grrr.pl/2010/04/25/gramy-za-darmo-2/]Gramy za darmo w Stonepunk i Gem Ball

[/url]Znając angielski nawet w stopniu podstawowym, można łatwo wyprowadzić genealogię tej nazwy od HATE - nienawiść i TETRIS - czyli popularnej na całej kuli ziemskiej gry zręcznościowej w układanie spadających klocków. Zabawa to powstała jako eksperyment - jak szybko wkurzysz się na Tetris i odechce Ci się zabawy? No cóż, przyzwyczaiłem się już do różnych znalezionych w Internecie głupot, więc i ta przejdzie. Nie ma ślicznej grafiki, bajeranckiej muzyki, itp. Wygląda toto tak:

381018032044392170
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/04/Hatetris.jpg)

[url=http://grrr.pl/2010/04/22/doctor-who-za-darmo-i-to-nie-raz/]Doctor Who - przygodówki za darmo!

[/url]Co więc ma nas irytować? Po pierwsze - klocki same nie spadają. Wszystkie trzeba aż do samego końca kierować na dół. Po drugie - nie mamy tu losowego dobierania klocków, a ZAWSZE dostajemy najgorszy możliwy do danej sytuacji. Tak więc aby ułożyć jedną linię, musimy przechytrzyć SI. No cóż, przyznaję - jest to irytujące. Spróbujcie sami - gra znajduje się pod tym adresem. Do sterownia używamy strzałek. I jak? Wkurza Was to?

Źródło: examiner.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)