Hauzen VC-RE70V - odkurzacz, który posprząta za Ciebie

Hauzen VC‑RE70V - odkurzacz, który posprząta za Ciebie

Tomek Goździewicz
21.03.2008 15:00, aktualizacja: 15.03.2022 11:54

Dla wszystkich, którym święta kojarzą się głównie z dość przykrym obowiązkiem przedświątecznych porządków mamy dobrą wiadomość. Od teraz sprzątanie będzie już tylko przyjemnością! A w zasadzie można będzie o nim nawet zapomnieć, bo oto jest ktoś (a właściwie coś), co samo zadba o czystość naszych podłóg i dywanów.

Obraz

Samsung zaprezentował właśnie nowy odkurzacz Hauzen VC-RE70V, który w atrakcyjnej obudowie kryje bardzo inteligentne rozwiązania techniczne. Odkurzacz, za pomocą wbudowanej kamery automatycznie generuje „mapę” sprzątanych pomieszczeń, dzięki czemu „wie” które powierzchnie są już sprzątnięte i nie czyści ich powtórnie. Gdy bliski jest wyczerpania energii z akumulatorów, sam potrafi znaleźć ładowarkę, a po naładowaniu, dzięki mapie umie wrócić do miejsca w którym przerwał odkurzanie. Urządzenie posiada również 15 sensorów, dzięki którym unika zderzeń z przeszkodami.

Oj, przydałby się taki pomocnik przed świętami, myślę nawet, że choć to tylko odkurzacz, to wbrew temu co pisaliśmy o najgorszych prezentach na Dzień Kobiet, mógłby być miłym prezentem dla każdej pani domu. Jeśli chcecie sprawić komuś taki prezent, to musicie uzbierać ok. 700 dolarów. Sprzęt podobno jest już dostępny w Korei.

Źródło i fot.: AVING Korea (za Gizmodiva)[block position="inside"]4141[/block]

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)