HD DVD Xboxa 360 oficjalnie w Polsce?

HD DVD Xboxa 360 oficjalnie w Polsce?
Szymon Adamus

05.11.2007 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serwisie hdtvpolska.com pojawiła się nieoficjalna informacja o planowanym wydaniu napędu "HD DVD" dla Xboxa 360 jeszcze w grudniu. Oczywiście zewnętrzny napęd dla konsoli Microsoftu można bez problemu kupić w sklepach czy chociażby na Allegro. Kosztuje jednak sporo (od 550 w aukcji do 800 złotych w sklepie) i musi być każdorazowo sprowadzany zza granicy.

A szkoda. Jak zapewne pamiętacie napęd ten można w prosty sposób podłączyć do telewizora nawet bez konsoli. Wystarczy komputer z systemem operacyjnym Windows Vista, przejściówka HDMI dla telewizora i odwiedzenie serwisu legitreviews.com gdzie znajdziecie poradnik jak dokonać tego cudu.

Autor wiadomości na hdtvpolska mówi, że informacje o planowanej premierze są „przeciekowe, ale pewne”.

W serwisie hdtvpolska.com pojawiła się nieoficjalna informacja o planowanym wydaniu napędu "HD DVD" dla Xboxa 360 jeszcze w grudniu. Oczywiście zewnętrzny napęd dla konsoli Microsoftu można bez problemu kupić w . Wystarczy komputer z systemem operacyjnym Windows Vista, przejściówka HDMI dla telewizora i odwiedzenie serwisu legitreviews.com gdzie znajdziecie poradnik jak dokonać tego cudu.

Autor wiadomości na hdtvpolska mówi, że informacje o planowanej premierze są „przeciekowe, ale pewne”.

Obraz

Pod koniec październik pojawiły się też plotki o wydaniu nowego napędu dla wspominanej konsoli. Póki co nic konkretnego o tym jednak nie wiadomo.

Źródło i fot.: hdtvpolska.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)