Headphonies – Naprawdę fajne mini głośniki

Headphonies to 3 calowe głośniki ukryte w kolorowych figurkach. Nie tylko przyciągają wzrok, ale podobno nieźle brzmią.

headphonies
headphonies
Marek Maruszczak

28.10.2008 19:00

Headphonies to 3 calowe głośniki ukryte w kolorowych figurkach. Nie tylko przyciągają wzrok, ale podobno nieźle brzmią.

Chociaż u nas nie są jeszcze zbyt popularne, to w Japonii i USA od dawna panuje moda na winylowe figurki. Zawsze chciałem mieć jedną z nich, ale dorosłemu człowiekowi trochę głupio jest kupować tego typu zabawki. Tutaj właśnie pojawiają się Headphonies.

Malutkie, mierzące trochę ponad 7,5 centymetra winylowe ludziki z głośnikami w środku. Stało się! Wreszcie mam pretekst żeby sprawić sobie taką figurkę.

Można je nosić wszędzie ze sobą i bezkarnie chwalić się np. na uczelni. Jako gadżet są świetne, a co z funkcjonalnością? Osoby, które miały z nimi styczność twierdzą, że jakość dźwięku jest całkiem niezła.

Dostępnych jest pięć różnych gotowych figurek oraz dwie czyste, które można dowolnie pomalować. Oferta ciekawa i warto ją rozważyć, jeżeli akurat szukamy małych przenośnych głośników albo pretekstu do kupienia takiej zabawki.

Cenowo nie jest źle. Jedna figurka kosztuje 30 USD. Głośniki trafią do sprzedaży w USA w listopadzie.

Źródło: Spanky Stokes

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.