HexHog - niesamowity wózek inwalidzki. Pokona każdą przeszkodę!

HexHog - niesamowity wózek inwalidzki. Pokona każdą przeszkodę!

HexHog - niesamowity wózek inwalidzki. Pokona każdą przeszkodę!
Adam Bednarek
15.08.2014 16:55

Góry, doliny, pisasek czy woda - nieważne. HexHog przejdzie po tym jak po prostej, asfaltowej drodze.

Osoby niepełnosprawne nigdy nie będą tak “mobilne” jak ludzie zdrowi. Niebawem jednak różnica może być niezauważalna. Dzięki HexHog chorzy będą mogli wybierać się na ekstremalne spacery.

HexHog - wózek inwalidzki jak samochód terenowy

HexHog to potwór. Waży prawie trzysta kilogramów. Ma sześć kół. Niestraszna mu woda. Pokona piaszczystą przeszkodę. Góra? Żaden problem. Wjedzie pod nią, a kierowcą tylko lekko zabuja.

Hexhog All-terrain Wheelchair

Wady? Niestety są. HexHog to nie jest standardowy wózek elektryczny, więc nie można nim wjechać do supermarketu. To chyba jednak nie problem, bo nie taki teren jest jego środowiskiem naturalnym. Lasy, pustynie, góry, plaże - proszę bardzo, tutaj można szaleć. Nie o prędkości tu jednak mowa, bo HexHog rozpędzi się do 14 km/h.

Obraz

HexHog pozwala na co najwyżej 19 kilometrów jazdy. Z drugiej strony to i tak dużo, biorąc pod uwagę wypad do lasu czy na inny podobny spacer. A gdy sprzęt się rozładuje, wystarczą niecałe trzy godziny, by maszynę naładować.

Obraz

Nie da się ukryć, że to zabawka dla wyjątkowo bogatych ludzi. Ceny zaczynają się od 30 tysięcy dolarów, a najdroższy model kosztuje 42 tysiące zielonych. Sporo, ale za wolność i swobodę trzeba płacić. HexHog bez wątpienia ją gwarantuje.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)