Home Center Lite – na dobry początek…

Home Center Lite – na dobry początek…
Blomedia poleca

27.06.2014 15:16, aktual.: 02.07.2014 17:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli należysz do tej wąskiej grupy sceptyków inteligentnych rozwiązań dla domu, przekonaj się sam czym jest nasz świat FIBARO. Wybierz centralę Home Center Lite – miniaturową wersję wielkiej rzeczy. Dostępną w bardzo niskiej cenie i gotową do pracy natychmiast po wyjęciu z pudełka. Brzmi świetnie prawda? Choć to dopiero początek tej fascynującej przygody, to nie mamy złudzeń, że będziesz miał ochotę na więcej. Dlatego możliwość rozbudowy systemu w dowolnym momencie dajemy Ci w cenie.

Home Center Lite to rozwiązanie dedykowane dla szerokiego grona osób zainteresowanych zautomatyzowaniem swojego mieszkania, domu lub domku letniskowego. Urządzenie to, może pracować jako autonomiczny system inteligentnego domu bądź jako zewnętrzny ekspander zarządzany z poziomu centrali Home Center 2. Niezwykle atrakcyjna finansowo, niewyobrażalnie funkcjonalna, łatwa w instalacji i użytkowaniu centrala Home Center Lite, pozwoli Ci wejść do świata wygody i bezpieczeństwa FIBARO.

Nasze magiczne produkty

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]

Jedni twierdzą, że to czary. Drudzy, że prawdziwie kosmiczna technologia. Mowa o produktach, które powstają w naszej podpoznańskiej fabryce. To w niej udało nam się stworzyć najinteligentniejszą centralę w swojej klasie, której wielkość pozwala spokojnie chwycić ją w dłoń. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu będziesz mógł w pełni zautomatyzować swoje 50 metrowe mieszkanie za kwotę nie większą niż 3 tysiące złotych. Twoja instalacja może mieć naprawdę imponujące rozmiary i rozwiązania, gdyż ultra energooszczędny i niezwykle wydajny procesor A8, będący sercem tego urządzenia z powodzeniem i prędkością światła obsłuży do 230 modułów wykonawczych i sensorów. Centrala Home Center Lite to pełnowartościowy produkt, będący idealnym wyborem dla wszystkich tych osób, które swoją przygodę z automatyką dopiero zaczynają.

Pełnowartościowa i funkcjonalna

Centrala Home Center Lite komunikuje się w oparciu o bezprzewodowy protokół Z-Wave, - ten sam, który wykorzystujemy w naszym flagowym produkcie centrali Home Center 2. Tu również możesz wykorzystać wszystkie moduły i sensory dostępne w ofercie FIBARO oraz te, dostarczone przez producentów zewnętrznych. Oprogramowanie centrali pozwala na pełne zarządzanie domowym systemem monitoringu, alarmu, nawadniania trawnika, ogrzewania… Możemy tak wymieniać baaardzo długo.

Inteligentny dom w 3 minuty

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]

System FIBARO jest rozwiązaniem zupełnie bezinwazyjnym w instalacji. Oznacza to nic innego, niż możliwość wykonania montażu domowej inteligencji w dowolnej chwili, czasie i etapie Twojego życia. Kupujesz mieszkanie i chcesz zamontować FIBARO? Proszę bardzo. Wyprowadzasz się? Zabierz FIBARO do nowego domu. Masz już dom po remoncie, w którym nie zamierzasz nic zmieniać, ani tym bardziej ponosić kosztów ponownego remontu spowodowanego zainstalowaniem automatyki? System FIBARO jest właśnie dla Ciebie!

Wszystkie nasze moduły wykonawcze oraz sensory komunikują się bezprzewodowo, a do ich montażu będziesz potrzebował co najwyżej śrubokręta i trochę wiedzy z zakresu instalacji elektrycznej. Zamontowanie pojedynczego modułu, jak włącznik światła i urządzeń elektrycznych lub ściemniacza, nie zajmie Ci dłużej niż kilka minut. W razie problemów możesz liczyć na polskie wsparcie techniczne, gdyż FIBARO to całkowicie polski produkt, produkowany w Polsce i zaprojektowany przez polskich inżynierów.

Inteligencja bez śrubokręta

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]

Użycie śrubokręta i podpinanie przewodów to dla Ciebie zbyt wiele zachodu? FIBARO to idealne rozwiązanie dla osób leniwych. Dzięki ofercie modułów i sensorów Plug & Play, możesz zautomatyzować swój dom bez jakiejkolwiek wiedzy z zakresu instalacji elektrycznej, narzędzi i marnowania czasu na odkręcanie śrubek. Inteligentne gniazdko Wall Plug wpinasz jak każde inne urządzenie do gniazdka elektrycznego i już możesz nim sterować.

Czujniki zalania (Flood Sensor), dymu (Smoke Sensor) czy ruchu (Motion Sensor), są urządzeniami bateryjnymi. Wystarczy je tylko włączyć i już zaczynają wykonywać swoją pracę. Nie inaczej jest z bateryjnym kontaktronem Door/Window Sensor czy głowicami do sterowania ogrzewaniem marki Danfoss. Kupując taki zestaw, możesz w dosłownie kilka chwil sprawić, że Twój dom zyska drugie życie, a Ty nie ruszając się z kanapy, będziesz miał wszystko pod kontrolą. I nie musisz się bać o ciągły zapas baterii w domu, gdyż wszystkie te urządzenia będą pracować perfekcyjnie na jednej baterii przez co najmniej 2 lata.

Dzięki FIBARO będziesz miał więcej czasu tylko dla siebie

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]

Czas jest jednym z najcenniejszych dóbr dzisiejszego świata. To właśnie czasu każdemu z nas najbardziej dzisiaj brakuje. Dzięki FIBARO możesz choć trochę go zyskać, by móc spędzić go z najbliższymi lub poświęcić tylko sobie. Automatyzacja wielu procesów domowych potrafi odciążyć domowników od wielu codziennych, powtarzających się obowiązków, jak zasuwanie rolet przed wyjściem czy podlewanie trawnika w przypadku osób posiadających ogród. System FIBARO zrobi to wszystko za Ciebie.

Gdy uruchomisz system alarmowy, FIBARO samo przygotowuje dom na Twoje wyjście. Wyłączy urządzenia elektryczne, domknie okna, wyłączy ogrzewanie. Jeżeli zależy Ci na zadbanym trawniku w ogrodzie, nie musisz poświęcać mu każdej wolnej chwili na podlewanie. Dzięki sensorom i panelowi podlewania, Twój ogród będzie nawodniony zawsze wtedy, gdy będzie tego potrzebował. A jeżeli zapowiedziane będą opady deszczu, system nie zacznie go podlewać, by nie marnować wody i Twoich pieniędzy.

W pełni skalowalny i gotowy na rozbudowę kiedy tylko chcesz

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]

Automatyka budynkowa FIBARO to system w pełni skalowalny. Pozwala na montaż w każdym obiekcie – od niewielkiej kawalerki, po duży apartament czy dom jednorodzinny. Chcąc zautomatyzować swoje miejsce zamieszkania, nie musisz z góry planować funkcjonalności systemu. Zacznij małymi krokami. Kup centralę i kilka modułów na przykład do zarządzania oświetleniem. Gdy Ci się to spodoba, dokup kolejne, - do zarządzania ogrzewaniem czy zwiększające bezpieczeństwo.

Przewagą FIBARO nad systemami konkurencji jest to, że system jest zawsze gotowy na rozbudowę, a jakakolwiek zmiana nie wymaga od Ciebie wzywania montera, remontu i ponoszenia związanych z tym kosztów. Doświadcz niesamowitych emocji związanych z posiadaniem inteligentnego domu i zaprzyjaźnij się z FIBARO już dziś!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)