Home dla każdego już pod koniec grudnia

Home dla każdego już pod koniec grudnia
27.11.2008 23:11
Home dla każdego już pod koniec grudnia
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Posiadacze Xboksów mają już upragnione (lub też nie) NXE, tymczasem właściciele PlayStation3 niecierpliwie czekają na społecznościowy dashboard zwany Home. Idea w swej istocie genialna, dlatego też oczy wielu graczy zwrócone są teraz na obóz Sony. Na ustach pojawia się pytanie: Home wypali, czy okaże się totalną klapą? Co do jakości tego produktu nie mam najmniejszych wątpliwości. Jack Buser, jeden z realizatorów tego pomysłu ogłosił dziś, że otwarte testy wersji beta rozpoczną się jeszcze w tym roku. Dokładniej mówiąc: albo 15-tego, albo 30-tego grudnia.

Posiadacze Xboksów mają już upragnione (lub też nie) NXE, tymczasem właściciele* PlayStation3 *niecierpliwie czekają na społecznościowy dashboard zwany Home. Idea w swej istocie genialna, dlatego też oczy wielu graczy zwrócone są teraz na obóz Sony. Na ustach pojawia się pytanie: Home wypali, czy okaże się totalną klapą? Co do jakości tego produktu nie mam najmniejszych wątpliwości. Jack Buser, jeden z realizatorów tego pomysłu ogłosił dziś, że otwarte testy wersji beta rozpoczną się jeszcze w tym roku. Dokładniej mówiąc: albo 15-tego, albo 30-tego grudnia.

Świadczyć to może o tym, że system przeszedł pozytywnie zamknięte testy, tym samym Home przeszedł w fazę 1.0, co pozwala na udostępnienie go szerszej grupie graczy, czyli każdemu, kto zechce zasmakować długo oczekiwanego Domu.

Buser zapowiedział już, że możemy być pewni zmiennych warunków pogodowych i swego rodzaju wolności na miarę Second Life. Uwaga, wersja beta będzie dostępna tylko i wyłącznie dla użytkowników PSN, którzy ukończyli osiemnasty rok życia - ostrzega* Jack*.

Źródło: NextGN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)