Huawei pracuje nad najmocniejszą ładowarką bezprzewodową. Już wkrótce premiera

Huawei pracuje nad najmocniejszą ładowarką bezprzewodową. Już wkrótce premiera16.08.2019 11:59
Bezprzewodowa ładowarka od Huawei.
Bezprzewodowa ładowarka od Huawei.
Źródło zdjęć: © Shutterstock/Crystal Eye Studio

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów zyskuje coraz więcej zwolenników, co powoduje intensywny rozwój tej technologii. Już wkrótce na rynku pojawi się akcesorium od Huawei, które pozwoli naładować smartfony z mocą 30W.

Dotychczas dostępne bezprzewodowe ładowarki pozostawiały wiele do życzenia pod względem swojej wydajności i mocy. Huawei zamierza to zmienić za sprawą zupełnie nowego urządzenia.

Huawei dostarczy najwyższą wartość bezprzewodowego ładowania

Nowe akcesorium ma pozwolić na bezprzewodowe ładowanie z mocą 30W. Jeżeli okaże się to prawdą, wówczas będzie to ładowarka z najwyższą wartością ładowania spośród tych, które obecnie można kupić na rynku.

Z początkowych informacji o nowym rozwiązaniu Huawei wynikało, że ładowarka będzie dostarczać moc 25W. Ostatnie doniesienia praktycznie potwierdzają, że urządzenie pozwoli na bezprzewodowe ładowanie z mocą 30W.

Wszystko wskazuje na to, że ładowarka Huawei zadebiutuje już w połowie września w trakcie premiery flagowców firmy, czyli modeli Mate 30 i Mate 30 Pro. Szykuje się niemała rewolucja w bezprzewodowym ładowaniu smartfonów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)