Huawei pracuje nad najmocniejszą ładowarką bezprzewodową. Już wkrótce premiera

Bezprzewodowa ładowarka od Huawei.
Bezprzewodowa ładowarka od Huawei.
Źródło zdjęć: © Shutterstock/Crystal Eye Studio
Karolina Modzelewska

16.08.2019 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów zyskuje coraz więcej zwolenników, co powoduje intensywny rozwój tej technologii. Już wkrótce na rynku pojawi się akcesorium od Huawei, które pozwoli naładować smartfony z mocą 30W.

Dotychczas dostępne bezprzewodowe ładowarki pozostawiały wiele do życzenia pod względem swojej wydajności i mocy. Huawei zamierza to zmienić za sprawą zupełnie nowego urządzenia.

Huawei dostarczy najwyższą wartość bezprzewodowego ładowania

Nowe akcesorium ma pozwolić na bezprzewodowe ładowanie z mocą 30W. Jeżeli okaże się to prawdą, wówczas będzie to ładowarka z najwyższą wartością ładowania spośród tych, które obecnie można kupić na rynku.

Z początkowych informacji o nowym rozwiązaniu Huawei wynikało, że ładowarka będzie dostarczać moc 25W. Ostatnie doniesienia praktycznie potwierdzają, że urządzenie pozwoli na bezprzewodowe ładowanie z mocą 30W.

Wszystko wskazuje na to, że ładowarka Huawei zadebiutuje już w połowie września w trakcie premiery flagowców firmy, czyli modeli Mate 30 i Mate 30 Pro. Szykuje się niemała rewolucja w bezprzewodowym ładowaniu smartfonów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)