Hugo Cabret: Szczegóły na temat nowego filmu Martina Scorsese

Hugo Cabret: Szczegóły na temat nowego filmu Martina Scorsese30.06.2010 16:20
Hugo Cabret: Szczegóły na temat nowego filmu Martina Scorsese
Michał Nowak

Od dawna już było wiadomo, że Martin Scorsese chce nakręcić film dla dzieci, na podstawie bestsellerowej powieści The Invention of Hugo Cabret. Zdjęcia do filmu oficjalnie ruszyły wczoraj (29. czerwca), w Londynie. Znana jest również obsada. Hugo Cabret będzie nakręcony w technologii 3D.

Od dawna już było wiadomo, że Martin Scorsese chce nakręcić film dla dzieci, na podstawie bestsellerowej powieści The Invention of Hugo Cabret. Zdjęcia do filmu oficjalnie ruszyły wczoraj (29. czerwca), w Londynie. Znana jest również obsada. *Hugo Cabret *będzie nakręcony w technologii 3D.

Fabuła: Tytułowy Hugo jest sierotą, mieszka w ukrytych korytarzach paryskiego dworca, gdzie trzyma się z daleka od ludzi. Pewnego razu bohater pozna ekscentryczną dziewczynkę o imieniu Izabelle, oraz zimnego i zdystansowanego starca, który prowadzi sklep z zabawkami. W momencie zapoznania się z nowymi ludźmi, Hugo zostaje wciągnięty w tajemniczą przygodę, która może odkryć wszystkie jego sekrety.

W filmie wystąpi prawdziwa plejada gwiazd: Ben Kingsley (Shutter Island), Sacha Baron Cohen (Bruno),  Chloe Moretz (Kick-Ass), Jude Law (Sherlock Holmes), Ray Winstone (Pozdrowienia z Paryża), Christopher Lee (Władca pierścieni), oraz Frances de la Tour (Alicja w Krainie Czarów).

*The Invention of Hugo Cabret *wyreżyseruje Martin Scorsese, będzie to jego pierwszy film 3D. Film powstaje w oparciu o książkę Briana Selznicka. Scenariusz napisał John Logan, za produkcję odpowiadają  Scorsese, Graham King, Tim Headington, oraz Johnny Depp. Światowa premiera 9. grudnia 2011.

foto: SlashFilm

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)