Humble Origin Bundle 2: gry EA za grosze! Mass Effect 2, Dragon Age 2, Medal of Honor, Dead Space 2!

Humble Origin Bundle 2: gry EA za grosze! Mass Effect 2, Dragon Age 2, Medal of Honor, Dead Space 2!

Humble Origin Bundle 2: gry EA za grosze! Mass Effect 2, Dragon Age 2, Medal of Honor, Dead Space 2!
Adam Bednarek
15.04.2015 07:53

Trochę klasyki, trochę może nie nowych, ale wciąż świeżych gier. Humble Origin Bundle 2 to pakiet, obok którego trudno przejść obojętnie. I bez sięgnięcia po portfel.

Humble Origin Bundle sprzedało się w liczbie ponad 2 mln zestawów i zarobiło ponad dziesięć milionów dolarów. Co najważniejsze, pieniądze nie trafiły nawet w części do wydawcy, tylko powędrowały na konta akcji charytatywnych.

Nie inaczej jest teraz. Nie tylko zgarniamy niezłe gry w śmiesznie niskiej cenie (choć nikt nie zabrania wpłacać "grubo), ale też pomagamy. Dwa w jednym. Trudno nie lubić Humble Bundle.

Humble Origin Bundle 2

Humble Origin Bundle 2 ma dwa przedziały cenowe. Płacąc ile się chce - a więc nawet minimalne sumy, na przykład mniej niż dolara - dostać można Dragon Age: Origins, Peggle, Dead Space 2, Command & Conquer Generals + Zero Hour oraz Medal of Honor Allied Assault: War Chest.

Właściwie nie ma sensu wskazywać gry, dla której warto sięgnąć po zestaw. Każda jest świetna i tak niska cena to niesamowita okazja.

Obraz

Radzimy jednak zapłacić co najmniej 4,48$, żeby pakiet wzbogacił się o Plants vs. Zombies: Garden Warfare, Dragon Age 2, Bejeweled 3 i Mass Effect 2. Niecałe 17 zł i mamy mnóstwo godzin grania. I gry, które naprawdę warto mieć.

A to nie koniec, bo EA obiecuje, że dorzuci kolejne produkcje. Warto jednak kupić paczkę już teraz i czekać na bonusy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)