iCap | Odtwarzacz i głośniki w bejsbolówce

iCap | Odtwarzacz i głośniki w bejsbolówce
Arkadiusz Gabrysiak

18.12.2008 21:00, aktual.: 15.03.2022 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po otwieraczu do piwa, przyszedł czas na w pełni funkcjonalny odtwarzacz mp3, który łącznie z głośnikami zawiera się w daszku czapki typu bejsbolówka.

Po otwieraczu do piwa, przyszedł czas na w pełni funkcjonalny odtwarzacz mp3, który łącznie z głośnikami zawiera się w daszku czapki typu bejsbolówka.

Gadżet potrafi odtwarzać pliki w formatach MP3 i WMA, które znajdują się na karcie microSD. Player obsługuje karty pamięci microSD aż do 8GB, więc można na nich zmieścić całkiem pokaźną kolekcję plików MP3.

Odtwarzacz posiada mały ekran LCD o wymiarach 128 x 64 piksele oraz przyciski do sterowania funkcjami urządzenia. Jednak najbardziej nowatorską cechą jest umieszczenie w daszku czapki głośników, które przekażą właścicielowi jak i najbliższemu otoczeniu dźwięki odtwarzanych właśnie plików. Na całe szczęście otoczenie nie musi słuchać tego co posiadacz prezentowanego nakrycia głowy, gdyż gadżet wyposażony został także w złącze słuchawkowe.

Odtwarzacz posiada także w funkcję dyktafonu, a łączność z komputerem odbywać się może za pomocą portu USB w standardzie 2.0. Całość zasila bateria litowo polimerowa o pojemności 650mAH, która wystarcza na 6 godzin słuchania muzyki poprzez głośniki, bądź na 30 godzin odtwarzania poprzez słuchawki.

Czapka dostępna będzie od Marca 2009 w sklepie internetowym producenta w cenie niecałych $100.

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)