ICO2? ICO Remake? A może fałszywy alarm? Przekonamy się jeszcze dziś!

ICO2? ICO Remake? A może fałszywy alarm? Przekonamy się jeszcze dziś!18.12.2008 01:45
ICO2? ICO Remake? A może fałszywy alarm? Przekonamy się jeszcze dziś!
Igor Chrustek

Pamiętacie zapewne hype-akcję zorganizowaną przez Blizzard. Przez kilka dni otrzymywaliśmy enigmatyczne wskazówki dotyczące tego, co mieliśmy okazję zobaczyć podczas imprezy zorganizowanej przez firmę. Podobnym tropem poszli twórcy znakomitej gry ICO. Od pewnego czasu na Game Magazine pojawiają się serwowane przez  Team ICO niespodzianki. Póki co są to raczej ciekawostki, które nie wzbudziły większego entuzjazmu. Miejmy nadzieję, że tym razem deweloper ogłosi coś naprawdę interesującego. Skąd te przypuszczenia?

Pamiętacie zapewne *hype-akcję *zorganizowaną przez Blizzard. Przez kilka dni otrzymywaliśmy enigmatyczne wskazówki dotyczące tego, co mieliśmy okazję zobaczyć podczas imprezy zorganizowanej przez firmę. Podobnym tropem poszli twórcy znakomitej gry ICO. Od pewnego czasu na Game Magazine pojawiają się serwowane przez  Team ICO niespodzianki. Póki co są to raczej ciekawostki, które nie wzbudziły większego entuzjazmu. Miejmy nadzieję, że tym razem deweloper ogłosi coś naprawdę interesującego. Skąd te przypuszczenia?

Oficjalna strona Team ICO Game Magazine uległa kosmetycznym zmianom. Jest ładniej, przejrzyściej, a w oczy najbardziej rzuca się piękny widok z pierwszej części* ICO*. Być może twórcy powoli odsłaniają karty. Czy wyciągną oni Asa z rękawa? Jeszcze dziś, konkretnie pod koniec dnia, pojawi się kolejna niespodzianka dla fanów gry. Czy zostaniemy uraczeni zajawką kolejnej części baśniowej gry? A może Sony zamierza wydać odświeżoną wersję jedynki? Przekonamy się już za kilkanaście godzin!

Źródło: TeamICOgamers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)