ICPooch – psi smartfon

ICPooch – psi smartfon

ICPooch – psi smartfon
Źródło zdjęć: © Licencja CC
Adam Bednarek
26.02.2014 07:31, aktualizacja: 26.02.2014 10:50

Psy nie potrafią odbierać telefonów, nie nauczyły się też same napełniać miski karmą. Dla wychodzących z domu to problem. ICPooch go rozwiązuje.

Raczej nie ma psów, które lubią zostawać same w domu. Niektóre na samotność reagują spokojnie, inne wręcz przeciwnie - zaczynają szaleć. Jeżeli więc chcecie mieć je pod kontrolą albo chociaż sprawić, by ciągle miały z wami kontakt, to odłóżcie pieniądze na ICPooch.

To coś w rodzaju „kosza”, do którego przyłącza się tablet lub smartfona. Wystarczy połączenie z Internetem i możemy rozmawiać z pupilem nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Teoretycznie dzisiaj też jest to możliwe, o ile nasz piesek umie odpalić komputer lub świetnie posługuje się tabletem.

No cóż, chyba takich zdolności nie ma. Dlatego ICPooch ma przewagę.

To zaleta dla nas. Pieski ucieszą się z... podajnika. Wystarczy wsypać kilka psich przysmaków, a następnie karmić nimi psa, gdy nie ma nas w domu. Za pomocą aplikacji decydujecie o tym, kiedy karma wlatuje do specjalnej miski, będącej częścią zestawu.

Patrząc na promocyjny filmik, właśnie z tego, a nie naszego widokupsy cieszą się najbardziej. I właśnie dlatego trzeba się poważnie zastanowić, czy chcemy kupić ICPooch. Później może być smutno, gdy piesek weźmie smakołyk, a nas zostawi samych. W ekraniku...

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)