Idealna dziewczyna dzięki aplikacji na Facebooku? Teraz to możliwe

Idealna dziewczyna? (Fot. Flickr/KeiBi/Lic. CC by)
Idealna dziewczyna? (Fot. Flickr/KeiBi/Lic. CC by)
Michał Michał Wilmowski

25.03.2011 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzięki nowej aplikacji będziesz mógł się pochwalić na Facebooku idealną dziewczyną i długim związkiem z nią. Wystarczy kilka kliknięć.

Dzięki nowej aplikacji będziesz mógł się pochwalić na Facebooku idealną dziewczyną i długim związkiem z nią. Wystarczy kilka kliknięć.

To aplikacja dla wszystkich geeków, loserów albo po prostu 13-latków, którzy bardzo zazdroszczą znajomym na Facebooku "statusu związku", bo sami nie mają się czym chwalić. Nazwa programu to Cloud Girlfriend, co można przetłumaczyć niezbyt dokładnie jako "Wymarzona dziewczyna".

Twoja nowa, wirtualna dziewczyna udowodni znajomym, że już nie jesteś sam. Będzie pisać na Facebooku "Kocham Cię, Mysiu Pysiu" czy cokolwiek, co sobie zażyczysz. Będzie też idealnie wyglądać.

Wystarczą cztery kroki (za stroną internetową Cloud Girlfriend):

1. Zdefiniuj swoją idealną dziewczynę. 2. My sprawimy, że ona zacznie istnieć. 3. Połącz się i rozmawiaj z nią publicznie w Twoim ulubionym serwisie społecznościowym. 4. Ciesz się publicznym, długotrwałym związkiem ze swoją idealną dziewczyną.

Amerykanom od razu skojarzyło się to z "Brownie Husband" z programu "Saturday Night Live":

Brownie Husband

Ale tu nie ma się z czego śmiać. Oni to proponują naprawdę. Na razie nie wiem do końca, co proponują, bo udało mi się tylko wklepać adres e-mailowy w wyznaczone miejsce na stronie. Nie dostałem jeszcze nic w zamian. Ani wymarzonej dziewczyny, ani nawet żadnego "Dziękujemy Ci, że byłeś tak głupi...".

Oficjalny start serwisu niebawem. Skusicie się?

Źródło: All FacebookMashable

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)