iGag. Po wpadce na Facebooku Platforma Obywatelska zmienia kandydata na prezydenta: aktor dostał więcej “lajków”

iGag. Po wpadce na Facebooku Platforma Obywatelska zmienia kandydata na prezydenta: aktor dostał więcej “lajków”

Zdjęcie Facebooka pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie Facebooka pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek
09.02.2015 08:35

Platforma Obywatelska popełniła błąd na Facebooku, gdzie napisała, że kandydatem będzie popularny polski aktor.

Na facebookowym profilu partii pojawiła się wiadomość: “To już pewne - Prezydent Bronisław Malanowski będzie ubiegał się o reelekcję”. Przy okazji oznaczono aktora znanego z roli w serialu “007, zgłoś się”.

Obraz

Wpis po chwili poprawiono i za błąd przeproszono. W sztabie wyborczym zauważono jednak, post cieszył się większym zainteresowaniem niż wszystkie inne wcześniej publikowane.

Odnotowano też wzrost “lajków” i udostępnień. "Z czymś takim się jeszcze nie spotkaliśmy" - mówią członkowie partii, pragnący zachować anonimowość. "Jeszcze żaden nasz kandydat nie wywołał takiego zainteresowania na Facebooku" - dodaje admin strony.

Prezydent z Facebooka

W związku z tym to właśnie Bronisław Malanowski ma zostać oficjalnym kandydatem partii. Jak nieoficjalnie się mówi, ma to zachęcić do głosowania internautów, którzy już na Facebooku dali wyraz swojego poparcia i zaakceptowali kandydata.

Partia chce chwalić się również pierwszym kandydatem w historii wybranym przez Facebooka. Gotowe jest hasło wyborcze: "Prezydent wszystkich facebookowiczów".

iGag to nasz nowy cykl, w którym wyśmiewamy się z panujących trendów, nowych zapowiedzi czy absurdalnych newsów. Zmyślamy wydarzenia i wypowiedzi, a nawet urządzenia!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)