IKEA i Pizza Hut tworzą stół do pizzy. Efekt tej współpracy wywołuje uśmiech

IKEA i Pizza Hut tworzą stół do pizzy. Efekt tej współpracy wywołuje uśmiech

IKEA i Pizza Hut tworzą stół do pizzy
IKEA i Pizza Hut tworzą stół do pizzy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Klaudia Stawska-Magdziak
18.03.2020 11:46

IKEA i Pizza Hut nawiązały współpracę, której celem jest stworzenie "idealnego" stołu do pizzy (i nie tylko). Inspiracją był kawałek plastiku, który chroni pizzę przed dotknięciem przez wieczko pudełka.

Nazywa się Säva i jest dostępny jedynie w sieci IKEA w Hongkongu jako edycja limitowana. To trójnożny stół, który przywodzi na myśl plastikowe zabezpieczenie, którym Pizza Hut zabezpiecza swoją pizzę przed zetknięciem się z pudełkiem. Logo restauracji zostało wytłoczone na środku blatu, by podkreślić współpracę obu marek.

Obraz
© Materiały prasowe

Sam stół jest pakowany w zabawny sposób - typowe kartonowe pudełko IKEA zostało zastąpione takim, które bardziej przypomina karton od pizzy. Z przymrużeniem oka została potraktowana również instrukcja składania mebla, w której nie zabrakło kroku, jakim jest zamówienie pizzy.

Stół został stworzony jako nagroda konkursowa w ramach kampanii agencji reklamowej Ogilvy promującej dwie marki w Hongkongu. Ze swojej strony Pizza Hut przygotowała specjalny smak pizzy reklamujący markę IKEA - z kultowymi szwedzkimi klopsikami.

Obraz
© Materiały prasowe

Cała kampania marketingowa przeprowadzona zostła z niezwykłym humorem, o czym możecie się przekonać, oglądając spot udostępniony na YouTubie.

IKEA and Pizza Hut collaborate on real life version of pizza box table

IKEA coraz częściej współpracuje z innymi markami i znanymi osobami, które niekoniecznie powiązane są z branżą wnętrz. Niedawno mogliśmy zobaczyć także w polskich sklepach efekt współpracy z SONOS czy kolekcję gamingową dla graczy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)