Inea walczy - HBO GO i wypożyczalnia VOD

Inea walczy - HBO GO i wypożyczalnia VOD21.12.2010 07:54
HBO GO
HBO GO
Szymon Adamus

Spółka Inea nie ma ochoty zostawać w tyle. Nowości w ofercie tego nadawcy są nawet dość ciekawe. Oferta VOD w Polsce powiększa się.

Spółka Inea nie ma ochoty zostawać w tyle. Nowości w ofercie tego nadawcy są nawet dość ciekawe. Oferta VOD w Polsce powiększa się.

Po pierwsze w połowie grudnia Inea uruchomiła wypożyczalnię filmów VOD. W ofercie jest około 300 filmów tradycyjnych i 100 pozycji dla widzów dorosłych. Ceny? Od 4,99 do 9,99 za film fabularny i 11,99 za erotykę. Jest też oferta darmowa.

[cytat]INEA zaprasza Abonentów do wypróbowania usługi VOD i oglądania wybranych filmów bez opłat, wśród nich m.in. takich hitów, jak „Asterix i Obelix misja Kleopatra”, oscarowych – „Godzin”, „Królowej” i „Zabaw z bronią”, filmów Woody Allena „Wszystko gra” oraz Życie i cała reszta”, a także innych znanych tytułów, jak „Wszystko na wierzchu”, „Witamy w naszej dzielnicy” czy „Wolf Creek”.[/cytat]

Dostęp do VOD mają abonenci korzystający z dekodera ADB-5810CD i mający pakiet Wygodny HD. Oferta jest nawet niezła. Zerknijcie.

Druga nowość to kanał HBO GO. To serwis na żądanie dostępny przez internet. Póki co dostępny tylko dla klientów Inea. Linda Jensen, prezes HBO Central Europe, powiedziała:

[cytat]Cieszymy się, że możemy ogłosić pierwsze w Europie uruchomienie tej innowacyjnej usługi.[/cytat]

Usługa będzie dostępna dla widzów mających pakiet HBO i Internet u wybranego operatora... póki co jednego, ale to się pewnie zmieni w przyszłości. Co o ofercie ma do powiedzenia HBO?

[cytat]W HBO GO abonenci znajdą ponad 100 godzin zróżnicowanej oferty programowej: filmów, seriali, produkcji dokumentalnych i koncertów z aktualnej oferty HBO. Wybrane produkcje własne będą dostępne jeszcze przed premierą na antenie HBO. Oferta ma być aktualizowana co tydzień, aby widzowie zawsze mogli znaleźć w niej nowości programowe.[/cytat]

Źródło: HBO GOINEA

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)