Infinity Ward: "Nie stworzymy już żadnego DLC dla CoD4". Kolejne Call of Duty już za rok!

Infinity Ward: "Nie stworzymy już żadnego DLC dla CoD4". Kolejne Call of Duty już za rok!12.12.2008 19:51
Infinity Ward: "Nie stworzymy już żadnego DLC dla CoD4". Kolejne Call of Duty już za rok!
Igor Chrustek

Twórca chyba najlepszej odsłony Call of Duty, Infinity Ward udzielił krótkiego wywiadu dla Xbox.com. W zamieszczonym tam artykule możemy przeczytać, że developer nie zamierza wydać żadnego DLC dla Modern Warfare. Nasuwa się jedno pytanie: dlaczego? Można się domyślić, że sprawa ma związek z piątą częścią - World at War. Infinity Ward po prostu woli teraz skupić się na tym, co aktualnie najlepiej się sprzedaje. Okazuje się również, że Activision potwierdziło już pojawienie się kolejnej odsłony Call of Duty, za rok!

Twórca chyba najlepszej odsłony Call of Duty, *Infinity Ward *udzielił krótkiego wywiadu dla Xbox.com. W zamieszczonym tam artykule możemy przeczytać, że developer nie zamierza wydać żadnego DLC dla Modern Warfare. Nasuwa się jedno pytanie: dlaczego? Można się domyślić, że sprawa ma związek z *piątą częścią - World at War. Infinity Ward *po prostu woli teraz skupić się na tym, co aktualnie najlepiej się sprzedaje. Okazuje się również, że Activision potwierdziło już pojawienie się kolejnej odsłony Call of Duty, za rok!

No cóż. Twórcy muszą skupić się na nowych wyzwaniach. Wiadomość może nieco zirytować posiadaczy Modern Warfare, z drugiej jednak strony, no cholera, wkróte otrzymamy nowe Call of Duty! Powrót do działań wojennych znanych z czwórki to na dobrą sprawę coś, na co fani naprawdę czekają. Wielu narzekało na World at War. O zaletach i wadach najnowszej części przeczytacie w naszej recenzji.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)