Inglorious Bastards: Leonardo DiCaprio obok Brada Pitta?

Inglorious Bastards: Leonardo DiCaprio obok Brada Pitta?17.07.2008 10:00
Piotr Guszkowski

Quentin Tarantino wciąż szuka kogoś, kto sfinansuje jego zapowiadany od lat projekt. Niedawno pojawiły się informacje, że reżyser prowadzi negocjacje z Bradem Pittem. Udział gwiazdy takiego formatu powinien ułatwić twórcy Pulp Fiction zebranie funduszy na film. Tymczasem w kontekście obsady Inglorious Bastards pojawiło się także nazwisko Leonardo DiCaprio.

wciąż szuka kogoś, kto sfinansuje jego zapowiadany od lat projekt. Niedawno pojawiły się informacje, że reżyser prowadzi negocjacje z Bradem Pittem. Udział gwiazdy takiego formatu powinien ułatwić twórcy Pulp Fiction zebranie funduszy na film. Tymczasem w kontekście obsady Inglorious Bastards pojawiło się także nazwisko Leonardo DiCaprio.

Tarantino rozmawiał z Pittem we Francji we wtorek. Aktor prawdopodobnie zagra postać Alda Raine?a. W planach na dziś są negocjacje z DiCaprio, który miałby pojawić się również w jednej z głównych ról ? Hansa Landy.

Zdjęcia do Inglorious Bastards będą realizowane we Francji, prawdopodobnie już od jesieni tego roku. Czasu na domkniecie kwestii finansowych pozostało już zatem niewiele.

Foto: Warner Bros

Źródło: Comingsoon.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)