Inteligentna toaleta

Nowe technologie usprawniają coraz więcej dziedzin naszego życia. Dzieło Toto nie jest pierwszą próbą wprowadzenia nowoczesności do ubikacji. Jednak ciężko będzie znaleźć drugą tak gadżeciarską toaletę.

Inteligentna toaleta
Marek Maruszczak

31.12.2008 07:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe technologie usprawniają coraz więcej dziedzin naszego życia. Dzieło Toto nie jest pierwszą próbą wprowadzenia nowoczesności do ubikacji. Jednak ciężko będzie znaleźć drugą tak gadżeciarską toaletę.

Podstawowa wersja Inteligentnej Toalety została wypuszczona na rynek już w 2005 roku. Od tego czasu wymagania poszły w górę. Toto oraz Daiwa Housing postanowiły je zaspokoić tworząc Inteligentną Toaletę II.

Nowy gadżet jest skierowany do kobiet i oferuje szereg możliwości, których zwykle sedesy nie mogą nam zapewnić. Toaleta pozwoli np. na zmierzenie poziomu cukru w moczu, jego temperatury wagi oraz poziomu tłuszczu ciała oraz ciśnienia krwi. Nowością jest wprowadzenie analizy hormonów.

Prawie jak domowy doktor. Sami oceńcie czy chcielibyście mieć takie centrum pomiarowe w łazience. Niestety cena gadżetu wzrosła z 3 500 do 6 100 USD.

Źródło: bb Gadgets

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.